Українська композиторка створила музику для кампейну кросівок Nike

Кампейн кросівок Nike - 10 Кампейн кросівок Nike / DTF Magazine

Українська продюсерка, композиторка та диджейка Настя Воган (Nastya Vogan) розробляла музичний супровід для рекламної компанії кросівок бренду Nike.

Музикою української електронної продюсерки Nastya Vogan озвучили кампейн для моделі кросівок Nike Lunar Roam, який Nike та ритейлер solebox представили у грудні 2023 року. Про це пише видання DTF Magazine.

Кампейн знятий у космічній стилістиці та відсилає до назви моделі кросівок Lunar Roam (“Місячна подорож”). За словами продюсерки, у музичному супроводі вона представила футуристичне звучання, яке відтворює візуальну картинку.

Я уявляла як це – гуляти поверхнею місяця та відчувати змінену гравітацію. Насправді немає такого місця, до якого б не могла дістатися наша уява, і музика класно продовжує це, створюючи гіперреальні звукові ландшафти, – зазначила вона.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений solebox (@solebox)

Продюсерка додає, що особисто у неї Місяць завжди асоціювався з дзеркалом, тобто з “самопізнанням та виходом за рамки власних можливостей”.Попрацювати над проєктом Настю запросила режисерка Анна ван де Вельде, яка знімала кампейн.

Мені дуже подобається її бачення та вміння поєднувати дивне і сильне, а також небанально транслювати повідомлення, незалежно від того, комерційна це чи виключно художня робота, – говорить Nastya Vogan.

Nastya Vogan – композиторка, продюсерка, диджейка та резидентка київського клубу ∄. Займається музикою близько двадцяти років, якщо розпочати відлік із музичної школи, має класичну композиторську освіту.

Вона виступала на ключових вечірках та фестивалях в Україні, а також за кордоном – в клубах Berghain, Tresor, RSO, KHIDI, about blank, fabric, та на фестивалях Berlin Atonal, CTM, Draaimolen Festival, ICKPA: BERLIN та інших.Крім електронної музики, Настя пише саундтреки до показів українських дизайнерів та брендів.Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *