Принц Гаррі може готувати до випуску другу книгу

Принц Гаррі може готувати до випуску другу книгу BetterUp

Це буде друга книга принца, яка має стати продовженням першої.

Принц Гаррі може випустити другу частину своїх мемуарів “Запасний-2”. Про це пише Mirror із посиланням на королівського експерта і письменника Тома Квінна.

За його словами, нова книжка має приміряти принца до його королівської ролі через те, що буде м’якша за контекстом.

Квінн вважає, що саме друга частина “Запасного” стала предметом великої грошової угоди принца з видавцями Penguin 2022 року.

Гаррі та Меган обговорювали другу книгу. Але в ній не буде шокуючих заяв, як у його першій книзі, оскільки пара хоче налагодити стосунки з королівською родиною. Він розуміє, що написання більш “спокійної” книги може допомогти налагодити стосунки з його сім’єю, – сказав Квінн.

Близько року тому публіка побачила перше “дітище” герцога Сассекського – його книгу мемуарів “Запасний”. Ця книга стала найбільш продаваною науково-популярною книгою в британській історії. Всього за один день у Великій Британії було продано понад 400 000 копій. Вона наробила багато галасу в Британії та остаточно розсварила його з братом Вільямом і батьком Чарльзом.

Водночас низка експертів не виключають, що співавтором другої частини може виступити дружина принца – Меган Маркл.

Тільки через рік Гаррі вдалося трохи пом’якшити риторику батька у свій бік, але з братом у Гаррі досі натягнуті стосунки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *