У близькому оточенні відомої українки повідомили сумну новину

На ліриці видатної поетеси виросло не одне покоління українців. Її поезія покладена на пісні і романси, цитати творів Костенко стали справжніми афоризмами, а в школі її творчість – одне з найулюбленіших серед сучасних українських школярів навчальних закладів.

Сьогодні 19 березня Ліна Костенко святкує своє 87-річчя, передає Ukr.Media.

Ліна Костенко вважається найбільш закритим класиком сучасності, в 60-ті роки вона "писала у скриньку" за принципове небажання вихваляти партію.

Ліна Костенко 17 років тому вийшла зі Спілки письменників, потім була публічна відмова від звання Героя України.

"Політичної біжутерії не ношу", – пояснила тоді своє рішення Костенко.

Відмовилася письменниця і від нагород з рук Януковича, і від пропозиції стати №1 у списку БЮТ на виборах у Верховну Раду.

В останні роки видатна поетеса не виходить у світ, і її мало хто бачить, новин про Ліну Костенко майже немає.

Джерела в оточенні Ліни Василівни повідомили про її серйозну хворобу.

Поряд з поетесою сьогодні невідлучно знаходиться її 60-річна донька Оксана Пахльовська, а 47-річний син-програміст Василь Костенко живе з сім'єю в США і дуже рідко бачить рідну матір.

Близькі до Ліни Костенко люди говорять про те, що поетеса веде закритий спосіб життя, вона намагається відгороджуватися від людей, а мобільний Костенко тижнями може бути вимкненим.

Зате коли Ліна Костенко себе добре почуває, вона говорить зі своїми знайомими годинами, і це для них найбільш цінні хвилини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *