Українські ветерани відвідали благодійний Віденський бал

На події збирали кошти для допомоги дітям 

У Києві вперше за 5 років відбувся благодійний Віденський бал, соціальна місія якого — культурна дипломатія та збір коштів для дитячих проєктів. Захід також відвідали українські ветерани за ініціативи Українського ветеранського фонду

«Віденський бал продемонстрував, що повага до ветеранів зростає. Коли ми виходили в центр зали, усі присутні піднялися і аплодували нам стоячи. Крім того, учасники балу могли бачити, що ми дуже різні: сучасні ветерани — це чоловіки й жінки, музиканти і юристи в цивільному житті. Сучасні ветерани — це зріз нашого суспільства, і люди мають це усвідомити», — поділилася ветеранка Юлія Кіріллова.

Українські ветерани відвідали благодійний Віденський бал0

Серед запрошених гостей події — засновник дитячого пригодницького табору «Строкаті Єноти» Олександр Чуб. У лютому 2022 року ветеран вирушив на фронт. Тож у межах заходу відбувся благодійний аукціон, під час якого організатори зібрали один мільйонів гривень для табору «Строкаті Єноти», а також для благодійної організації «СОС Дитячі Містечка в Україні» та Благодійного фонду «Коло».

«Війна в Україні забирає у дітей дитинство. Величезна кількість дітей пережили жахіття обстрілів, руйнувань, біженства та втрат. Важливою є підтримка дітей тих, хто загинув, захищаючи Україну і майбутнє українських дітей», — зазначив військовослужбовець Третьої штурмової бригади Тимур Леон.

Українські ветерани відвідали благодійний Віденський бал1Захід також відвідала ветеранка з інвалідністю Ольга Бенда, яка 2019 року подолала дистанцію Марафону морської піхоти Marine Corps Marathon на протезі ноги.

«Коли я стаю частиною таких подій, це не просто можливість для особистісного зростання, але й потужний засіб змінювати суспільні стереотипи. Культурні заходи дозволяють нам демонструвати, що інвалідність не обмежує наші здібності взаємодіяти та робити внесок у культурне життя», —  поділилася ветеранка. 

Українські ветерани відвідали благодійний Віденський бал2

Віденський бал проходив у Fairmont Grand Hotel Kyiv — на заході вальсувало 16 пар дебютантів та 48 дорослих пар. Супроводжувала подію солістка Національної опери України Сусанна Чахоян та молодший сержант Збройних сил України Мойсей Бондаренко.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *