Стильний та привабливий чоловік: як виглядає Сюмбюль-Ага з “Величного століття” в реальному житті

Багато турецьких акторів, що знімалися в серіалі «Величне століття. Роксолана», стали дуже популярними далеко за межами своєї батьківщини, інформує Ukr.Media.

Одним з тих, хто полюбився глядачам був Селім Байрактар.

Актор зіграв далеко не головну роль. Але завдяки акторській майстерності та вмінню кривлятися, його герой євнух Сюмбюль-Ага запам'ятався багатьом шанувальникам серіалу.

Селім дійсно володіє прекрасним почуттям гумору. Він завжди міг розсмішити знімальну групу своїми кумедними витівками.

Після серіалу актор відростив собі бороду. І попри те, що вона майже все сива, виглядає Байрактар з нею просто чудово.

Крім того, Байрактар ще й великий модник. Актор вважає за краще носити стильні класичні костюми. Вони відмінно підкреслюють його спортивну фігуру. Селім намагається стежити за модними трендами.

Селім з'явився на світ у 1975 році в іракському місті Кіркук. Він з сім'ї акторів. Цікаво, що колишній глава Іраку Саддам Хуссейн передрікав 13-річному Байрактару кар'єру військового. Але він обрав для себе шлях актора.

Його сім'я емігрувала в Туреччину ще коли Селім був школярем. Тут він здобув освіту і почав зніматися в кіно. За свою кар'єру актор взяв участь у двох десятках серіалах і фільмах.

Селім крім турецького, говорить арабською і курдською мовами. А ще він вміє танцювати танець живота. Актор жартує, що саме через цей танець його і затвердили на роль Сюмбюля-Аги.

Байрактар перебуває у шлюбі. Його кохану звуть Біхтер. Вона музикант. Дітей у подружжя немає.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *