Стало відомо, коли Кейт Міддлтон з’явиться на публіці

Інсайдер поділився планами в календарі принцеси

Хоча Кейт Міддлтон вже кілька місяців проходить курс лікування від раку, хвороба досі забирає в принцеси чимало сил та енергії. Нещодавно інсайдери повідомляли, що внаслідок хімієтерапії жінка почала втрачати вагу та волосся. Звісно ж, для того, щоб повністю відновитися, Кетрін необхідно немало часу, однак прихильники королівської родини продовжують цікавитися, коли ж зможуть побачити принцесу на публіці. Одне з джерел, наближених до монархів, поділилося наступними планами Кейт Міддлтон.

Стало відомо, коли Кейт Міддлтон з’явиться на публіці0

Інсайдер розповів виданню The Daily Beast, що, скоріш за все, принцеса Уельська не з’являтиметься перед публікою до кінця 2024 року, адже її календар на майбутні місяці порожній.

«Багато людей, які займаються плануванням, повинні заздалегідь знати, що робитимуть головні члени королівської родини. Мені сказали, що щоденник Кейт на цей рік порожній. Нічого не планується. Вона може не з`являтися на публіці до кінця року», — зазначило джерело.

Наразі Кейт Міддлтон вирішила повністю зосередитися на своєму ментальному здоров’ї та відгородити себе від тривоги й стресу. У наступні тижні принцеса Уельська, принц Вільям та їхні діти відправляться у заміський Сандрінгемський палац. Очікується, що туди також прибудуть батьки Кетрін, щоб побути поруч із донькою. 

Нагадаємо, що Кейт Міддлтон не з’являлася на публіці близько п’яти місяців. У березні вона опублікувала відеоролик, де розповіла, що бореться з раком і проходить курс профілактичної хімієтерапії. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *