Син Дмитра Нагієва змінив імідж і став схожий на принца з казки! Просто красень!

Діти знаменитих батьків деколи здатні вражати своїх шанувальників не гірше епатажних зірок шоу-бізнесу, передає Ukr.Media.

28-річний син Дмитра Нагієва, Кирило, нещодавно справив справжній бум у своїх коментарях соцмереж. Справа в тому, що він вирішив докорінно змінити імідж.

Актор, який раніше носив довгу сувору бороду, добавлявшую йому мужності, тепер прийняв рішення від неї відмовитися. Дивний факт, але шанувальники юнаки відзначають, що з гладковиголеним обличчям він здається навіть ще більш зрілим і солідним.

На фотографії, яку Нагієв-молодший виклав у своєму Інстаграм, його важко впізнати, настільки всі звикли до його бороді, яка вже стала елементом впізнаваності актора.

Інтернет-користувачі пишуть, що новий образ йому дуже йде, а його жіноча аудиторія прийшла в захват, стверджуючи, що тепер він виглядає просто карколомно.

«Вау, оце красунчик!», «Кирило, вам дуже йде новий образ!», «Давно пора було оновити свій імідж, бороди вже не в тренді», «Боже, я закохалася! Так вам набагато краще», «Дуже круто, мені подобається», — такі відгуки про оновленої зовнішності Кирила можна зустріти в його Інстаграм.

Також можна помітити, що тепер схожість між батьком і сином стало ще більш явним. Не залишається сумнівів, що новий стиль акторові шалено личить.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *