Сальма Гаєк поділилася архівними фото зі свого весілля з Франсуа-Анрі Піно

Весільні образи акторки

Американська акторка Сальма Гаєк та її чоловік Франсуа-Анрі Піно разом уже понад 17 років. Нещодавно пара відзначила річницю свого весілля, і з цієї нагоди жінка опублікувала кілька архівних фото зі святкового для подружжя дня. 

Сальма Гаєк поділилася архівними фото зі свого весілля з Франсуа-Анрі Піно0

Зокрема, акторка поділилася детальними світлинами своїх образів. Вона продемонструвала дві весільні сукні, які обрала для події. Головна модель, у якій наречена йшла до вівтаря, була виконана брендом Balenciaga. Верх сукні дизайнери прикрасили об’ємною вишивкою у вигляді квітів, а спідницю доповнили шлейфом та атласною стрічкою на поясі. Другий варіант образу складався з моделі з корсетом на шнурівці та пишного низу в кілька шарів. 

Сальма Гаєк поділилася архівними фото зі свого весілля з Франсуа-Анрі Піно1

Одне з опублікованих фото захопило також той момент, коли Франсуа-Анрі Піно вдягає Сальмі обручку на палець.

«Немає слів, щоб описати те щастя, коли ти знаходиш свою другу половинку. Для всіх, хто її відшукав, — ніколи не приймайте це як належне. Для всіх, хто досі не знайшов, — ніколи не здавайтеся. Присвячується одному з найкращих днів у моєму житті», — написала Сальма Гаєк.

Сальма Гаєк поділилася архівними фото зі свого весілля з Франсуа-Анрі Піно2

Сальма Гаєк і Франсуа-Анрі Піно разом із 2006 року. У 2009-му вони одружилися, провівши вишукану церемонію в оперному театрі Ла-Феніче у Венеції. Пара виховує доньку Валентину Палому Піно. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *