Романтична добірка фільмів для закоханих

Вечір фільмів — прекрасний план на вихідні. Часто ми радимо вам фільми, які варто подивитися з подружкою або для гарного настрою. Сьогодні ми вирішили зробити добірку для вас і вашого хлопця, інформує Ukr.Media.

Легенди осені

Чуттєвий фільм про багатогранність й мінливість людської душі. Сюжет оповідає про життя трьох братів, їх стосунки між собою і любов до однієї дівчини. Акторський дует Бреда Пітта і Ентоні Хопкінса не залишить нікого байдужим. Кінець сумний, відразу попереджаємо. Хустки потрібно готувати заздалегідь.

1+1

Життєстверджуюча картина. Відверто і з гумором сюжет розповідає про труднощі людей з обмеженими можливостями. Дружба, як вона є. Не знаємо, заплачете ви чи ні, але задоволення від фільму отримаєте обидва.

Пам'ятна прогулянка

Фільм про перше кохання, яке (як і годиться в юнацькі роки) відрізняється своєю щирістю і чистотою. Класика жанру: мила правильна дівчина і головний хуліган школи. Дивитися всім парам, які на початку стосунків були в подібних амплуа. Спойлерити не будемо, але туш краще змити до перегляду.

День матері (або "Нестерпні леді")

Зворушливий фільм про всіх і кожного, тому що про маму. Вас зворушить до сліз, хлопцеві допоможе зрозуміти почуття і страхи жінок. Впевнені, що після перегляду буде відвертий, теплий діалог про найближчих людей.

Перл-Харбор

Цей фільм, мабуть, сподобається вашому хлопцеві найбільше. Він зацінить битви і авіа-битви, а ви — історію кохання і дружби між головними героями. Сюжет розгортається за часів Другої світової війни. Неймовірні спецефекти, чуттєві треки і прекрасна робота костюмера (а ще красень Бен Аффлек, але тут ви і без нас розберетеся).

Титанік

Підбірка була б неповною без цього фільму. Попри всі кліше і теорію про те, що місця на двері вистачало на двох, ми все одно продовжуємо любити цей фільм. Адже погодьтеся, Лео назавжди залишиться у вашій пам'яті, як Джек Доусон.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *