Ребел Вілсон зізналася, що втратила цноту у 35 років

Акторка зробила відверте зізнання

Голлівудська акторка, зірка фільмів «Ідеальний голос» і «Шахрайки» Ребел Вілсон відверто поділилася у своєму інтерв’ю для People, що вперше зайнялася сексом у 35 років. Про це вона також написала у своїх мемуарах Rebel Rising, які вийдуть уже 2 квітня.

Ребел Вілсон зізналася, що втратила цноту у 35 років0

Акторка розповіла, що їй завжди було соромно зізнатися, що вона втратила цноту у 35. Ребел додала, що постійно уникала цієї теми в компанії або брехала про вік, коли вперше зайнялася сексом.

«Зазвичай я просто виходила з кімнати, коли йшла така розмова. Люди казали: «О, у 24, це так пізно». А потім я сиділа й думала: «Боже, мені 35. Якого біса? Я буду виглядати найбільшою невдахою», — пригадала Вілсон.

Ребел Вілсон зізналася, що втратила цноту у 35 років1

Своїм зізнанням зірка хотіла запевнити молодих людей, що не всі повинні втрачати цноту в підлітковому віці.

«Люди можуть почекати, поки вони будуть готові або поки стануть трохи зрілішими. І я думаю, що це може бути позитивним сигналом. Вам, очевидно, не потрібно чекати, поки виповниться тридцять, як мені, але ви не повинні відчувати тиск у молодому віці», — каже Вілсон.

Ребел Вілсон зізналася, що втратила цноту у 35 років2

У червні 2022 року Ребел Вілсон зробила камінгаут і показала свою обраницю Рамону Аґрума, а вже у жовтні за допомогою сурогатної матері в пари народилася донька Ройс Ліліан.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *