Принц Гаррі та Меган Маркл вирушили в тур Нігерією — фоторепортаж

Роздивляємося образи подружжя

Герцог і герцогиня Сассекські вирушили в триденний тур до Нігерії після запрошення від начальника штабу оборони країни — генерала Кристофера Муса. Поїздка присвячена десятій річниці The Invictus Games («Ігор нескорених»).

Принц Гаррі та Меган Маркл вирушили в тур Нігерією — фоторепортаж0

Упродовж туру подружжя відвідало школу Lightway Academy, волейбольний матч від благодійної організації Nigeria Unconquered, а також прийом для родин військовослужбовців, на якому відбулося й відкриття реабілітаційного центру. 

Протягом цих заходів Меган Маркл встигла продемонструвати чимало образів. Зокрема, серед вбрання герцогині були білий костюм із приталеним жакетом і брюками кльош, чорно-бежева мідісукня з пальмовим принтом і розрізами на спідниці та під ліфом, а також ніжна персикова максісукня з традиційним дерев’яним намистом. Окрім цього, Меган Маркл показала образи зі стриманою білою сукнею прямого крою, моделлю з квітковим візерунком і зі спідницею на запах у блакитно-синю смужку.

Принц Гаррі та Меган Маркл вирушили в тур Нігерією — фоторепортаж1

Принц Гаррі та Меган Маркл вирушили в тур Нігерією — фоторепортаж2

Принц Гаррі та Меган Маркл вирушили в тур Нігерією — фоторепортаж3

Принц Гаррі та Меган Маркл вирушили в тур Нігерією — фоторепортаж4

Принц Гаррі та Меган Маркл вирушили в тур Нігерією — фоторепортаж5

Візит до Нігерії був пов`язаний з 10-річчям «Ігор нескорених» — міжнародних спортивних змагань у паралімпійському стилі для ветеранів та військовослужбовців, що були засновані принцом Гаррі. Нігерія долучилася до них у вересні 2023 року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *