На війні загинула Ірина Цибух — бойова медикиня «Госпітальєрів»

Неймовірна втрата для України

Бойова медикиня добровольчого батальйону «Госпітальєри» Ірина Цибух загинула під час ротації на Харківському напрямку. Про це повідомляє медичний батальйон «Госпітальєри» у Facebook.

«Не стало нашої Чеки — Госпітальєрки Ірини Цибух. За кілька днів до свого Дня Народження. 01.06.1998 — 29.05.2024. У нас немає слів. Ніхто досі не вірить в те, що сталося. Це невимовний біль та неймовірна втрата не тільки для батальйону — для всієї України», — йдеться у повідомленні. 

На війні загинула Ірина Цибух — бойова медикиня «Госпітальєрів»0

Instagram: @amidov

Ірина Цибух була головною героїнею одного з проєктів ELLE. Ми ділимося цитатами української військової. 

«Наша незалежність не безцінна, кожен, хто боронить нашу країну, розуміє її ціну. Найважливіші зміни настануть після перемоги, лише тоді ми зрозуміємо, чи дійсно такі життєствердні зрушення впливають на кожного чи лише на учасників подій». 

«Дух або сила волі — наче м’яз: одного дня настає момент, коли ти все це робиш вже автоматично й опції здатись не існує».

На війні загинула Ірина Цибух — бойова медикиня «Госпітальєрів»1

«Джерело моїх сил — побратими в екіпажі, вони стали мені опорою і стіною підтримки. З іншого боку, дуже хочеться залишатись для них достойною людиною і мати їхню повагу. Безумовно, надихає зміст нашої роботи: порятунок життя, навіть коли він стає рутиною, не забирає усвідомленості, наскільки важливу справу ми робимо. І останнє, найбільш важливе, — честь полеглих друзів. Боюся їх підвести, хочу, щоб вони пишалися мною та нашою роботою на передовій».

«Раніше я казала, що моє життя ніяк не змінилося з війною: я завжди прагнула розпаду Росії, реформи судової системи в країні тощо, але це стосується моєї громадянської позиції. Там змін дійсно мало, бо Революція Гідності безповоротно вплинула на мене. Проте велика війна змінила мене: перед війною я купила квартиру в Києві, далі у планах була машина, потім ще щось зі списку успішного успіху, але зараз усі ці матеріальні речі, соціальні норми нівельовані. Це нове відчуття свободи, і це моє найбільше досягнення за війну». 

На війні загинула Ірина Цибух — бойова медикиня «Госпітальєрів»2

На війні загинула Ірина Цибух — бойова медикиня «Госпітальєрів»3

Про прощання з Іриною Цибух медичний батальйон повідомить пізніше.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *