Мати Скрябіна звинуватила український лейбл — вони намагаються вкрасти пісні сина

Ольга Кузьменко записала відео, в якому заявила про неправомірні дії українського лейбла «Moon Records» і його власника Андрія Пасічника, які намагаються присвоїти права на пісні її сина, інформує Ukr.Media.

Зазначимо, що Кузьма Скрябін загинув у ДТП сім років тому. Весь цей час його пісні продовжують звучати. На YouTube-каналі Кузьми почали з'являтися скарги про порушення авторських прав.

"На YouTube-каналі, який був створений моїм сином ще за життя, Moon Records відправив 38 скарг про порушення авторських прав на різні відео — по тих, які були недавно розміщені, так і на ті, що були опубліковані раніше ще самим Андрієм. У більшості — це кліпи на оригінальні пісні", — розповіла мама артиста.

Вона уточнила, що через скарги канал може бути заблокований без права його відновлення.

У своєму відео мама співака звинуватила власника лейблу Moon Records Андрія Пасічника в приховуванні інформації про нарахування за авторськими і суміжними правами, через що зараз відкрито кримінальне провадження.

Крім цього, мама співака звернулася до колишніх учасників групи "Скрябін", які дали ліцензію Андрію Пасічнику на нібито належні їм права на пісні. Вона запитала їх, чому через 23 роки після припинення участі в групі і на сьомій річниці смерті Андрія вони претендують на авторство пісень.

Власник "Moon Records" спростовує слова Ольги Кузьменко. В одному з коментарів Андрій Пасічник розповів, що за два місяці до передбачуваного видалення музики компанія поінформувала про ймовірні проблеми директора ТОВ «Кузьма Скрябін». Власник лейблу запевняє, що все не так просто, як здається.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *