Марґо Роббі вперше прокоментувала відсутність очікуваних номінацій за фільм «Барбі»

Акторка вважає, що кінострічка стала своєрідним культурним феноменом 

Марґо Роббі прокоментувала те, що разом з режисеркою Ґретою Ґервіґ не отримала очікуваних номінацій на премію «Оскар» за роботу над «Барбі». Про це повідомляє Deadline.

На дискусії після спецпоказу фільму «Барбі» Гільдії кіноакторів США Марґо Роббі зазначила — вона радіє тому, що кінострічка отримала вісім номінацій на «Оскар». Проте акторка вважає, що Ґрету мала позмагатися за премію в категорії «Найкращий режисер», адже її робота — те, що буває раз у житті. 

Марґо Роббі вперше прокоментувала відсутність очікуваних номінацій за фільм  «Барбі»0

Торік фільм «Барбі» випередив інші кінострічки за касовими зборами та зібрав 1,4 мільярда доларів у всьому світі. Як зазначила Марґо Роббі, реакція на фільм стала чимось схожим на культурний феномен.

«Ми поставили собі за мету зробити щось, що змінить культуру, вплине на неї… І ми вже зробили це й навіть більше, ніж ми могли собі уявити. І це справді найбільша нагорода, яка може бути з усього цього», — зазначила акторка.

Нагадаємо, 23 січня у США оголосили номінантів на премію «Оскар». Лідером серед фільмів став «Оппенгеймер», за ним — «Бідолашні створіння» та «Вбивці квіткової повні». Кінострічка «Барбі» отримала 8 номінацій. Ґрета Ґервіґ претендувала на номінацію «Найкращий режисер», а Марґо Роббі — «Найкраща жіноча роль». Проте роботу жінок визнали в інших категоріях. Ґрета Ґервіґ у співавторстві з Ноа Баумбаком позмагається за перемогу в «Найкращому адаптованому сценарії», а Марґо Роббі — як продюсерка в «Найкращому фільмі». На відсутність очікуваних номінацій також відреагував Раян Ґослінґ.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *