Крістіна Аґілера шоково схудла

Американська співачка Крістіна Агілера знову приголомшила своїх шанувальників значними змінами у своїй зовнішності. За останні кілька місяців 43-річна артистка суттєво схудла, що викликало неоднозначні реакції серед публіки. Багато фанатів припускають, що Аґілера могла використовувати якісь препарати або хірургічне втручання для досягнення таких результатів. Видання Daily Mail навіть вказало точну кількість кілограмів, які скинула зірка, — 18, інформує Ukr.Media.

Під останнім відео, яке Агілера опублікувала в Instagram, з'явилася низка коментарів. Деякі підписники висловлюють свою стурбованість і критикують співачку за можливе використання препаратів та хірургічні втручання, вважаючи, що це негативно впливає на її зовнішність. У відгуках звучать заклики заборонити безконтрольне використання препаратів та подив з приводу того, що його виробники не залучають знаменитостей для реклами.

Проте багато фанатів підтримали Агілеру, стверджуючи, що вона має повне право розпоряджатися своїм тілом на власний розсуд. Вони хвалять її за зовнішній вигляд і називають справжньою "королевою", попри критику з боку інших користувачів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *