Король та королева Данії презентували перший офіційний портрет: що варто знати про їхні образи

Світлини, зроблені в палаці Крістіансборґ

Королівське подружжя Данії — Фредерік X та Мері — презентувало перші офіційні портрети. Відтепер полотна з`являться в державних установах, зокрема в данських посольствах та консульствах у всьому світі. Про це повідомляє WWD.

Король та королева Данії презентували перший офіційний портрет: що варто знати про їхні образи0

Над фотографіями працював Стін Евальд — він зробив світлини короля та королеви у Зеленій кімнаті прийомів палацу Крістіансборґ.

На портреті королева Мері одягнена в оксамитову смарагдову сукню з мереживом. Вона також уперше обрала комплект з тіари, намиста та сережок, оздоблених діамантами та смарагдами. Це один із чотирьох наборів ювелірних виробів, які є в розпорядженні королеви Данії. Доповненням до образу Мері став невеликий портрет короля, прикрашений бантом орденської стрічки Данеброг.  

Король та королева Данії презентували перший офіційний портрет: що варто знати про їхні образи1

Король Фредерік X має традиційну військово-морську форму Данії. Його одяг прикрашений ланцюжком зі слоном, створеним наприкінці XVII століття.  За традицією, монарх обирає таке оздоблення для особливих випадків. Його форму доповнив Орден Слона — зірка, створена приблизно у XVIII столітті для Фредеріка VI.

Король та королева Данії презентували перший офіційний портрет: що варто знати про їхні образи2

Нагадаємо, у січні Фредерік Х офіційно зійшов на престол. Привітати його зібралися десятки тисяч мешканців країни. Фредерік Х замінив свою матір, королеву Маргрете II, яка офіційно зреклася трону після 52 років правління. Своє рішення вона оголосила напередодні Нового року — і стала першим данським монархом майже за 900 років, який добровільно відмовився від престолу. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *