Кейт Міддлтон і принц Вільям чекають на четверту дитину

У принца Вільяма і Кейт Міддлтон троє дітей. Але, схоже, зупинятися на цьому знамениті представники британської королівської сім'ї не планують. Останні місяці не були радісними для Віндзорів, що пов'язано перш за все зі смертю королеви Єлизавети. Але Хороші новини теж є. У західній пресі активно поширюється інформація про те, що Кейт Міддлтон вагітна. Невже у Джорджа, Шарлотти і Луї з'явиться братик або сестричка, а король Чарльз буде няньчити ще одного онука або внучку?

Чи правда, що Кейт Міддлтон вагітна?

Офіційних заяв палацу з цього приводу поки не було. Однак у пресі новина вже розлетілася, адже джерела, близькі до Королівської сім'ї, стверджують, що Вільям і Кейт дійсно вчетверте стануть батьками, інформує Ukr.Media.

Інсайдери діляться, що поки радісну новину Кейт і Вільям повідомили тільки найближчим родичам. Про це, наприклад, знає король. Важливо, що Єлизавету перед її відходом подружжя теж встигли порадувати.

Як на новину відреагував Чарльз

Кажуть, що король в повному захваті, що у нього з'явиться ще один онук або внучка. Чарльз дуже тепло ставиться до маленьких спадкоємців. Деякі вважають, що таким чином він компенсує любов і турботу, які, можливо, не в повній мірі давав своїм синам Вільяму та Гаррі.

У Чарльза зараз багато роботи, але він знаходить час, щоб провести його з онуками. "Він любить грати з Джорджем, Шарлоттою та Луї. Дуріє з ними, поки вони не почнуть хихикати", — розповідають інсайдери. З дітьми молодшого сина Гаррі, звичайно, так багато часу проводити не виходить. Адже сім'я Гаррі живе в Америці. Внучка Чарльза Лілібет була у Великобританії лише один раз.

Кейт Міддлтон мріяла про четверту дитину

Інсайдери діляться, що рішення про поповнення в родині не було спонтанним. Кейт вже кілька років мріяла про це. Принцеса розуміє, що її сини і дочка ростуть, вони вже не постійно під боком у матері. Кейт же хоче якомога довше зберігати дитячий сміх в будинку. Її засмучує думка про те, що будинок спорожніє. Крім того, Джордж, Шарлотта і Луї теж просили у батьків братика або сестричку.

Сама Кейт, як кажуть, більше хоче дівчинку. Річ у тім, що у принцеси є сестра Піппа. Вони дуже близькі. Кейт мріє, щоб у її дочки Шарлотти теж поруч завжди була така людина.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *