Ім’я і фото таємничої дівчини з ким зустрічається переможець “Топ-модель по-українськи” Самвел Туманян

Нагадаємо, що у фіналі "Топ-модель по-українськи" зійшлися Сем Туманян і Вікторія Рогальчук, два найбільш гідних учасника проекту, які продемонстрували найбільшу завзяття до перемоги і прогрес на шоу, передає Ukr.Media. У підсумку переможцем став Сем Туманян. Він активно веде соцмережі і Instagram Туманяна користується великою популярністю. Шанувальники спостерігають за кожним кроком моделі, і багатьом цікаво, з ким він зустрічається. Про дівчину Сема нам все ж вдалося дізнатися.

Ще до новорічних свят 20-річний переможець проекту "Топ-модель по-українськи" стверджував: дівчата у нього немає, і в найближчому майбутньому не планується.

Я хочу зосередитися на модельній кар'єрі. А дівчатам треба приділяти багато часу. Якого у мене просто немає. Плюс, це зараз у мене тисячі прихильниць. Але де були всі ці дівчата, коли я був звичайним, нікому не відомим спортсменом?

Але любов, як кажуть, нагрянула раптово. Гаряче серце вірменина не встояла перед чарами 20-річній "Міс Україна-2015" Христини Столоки! Пара проводить разом увесь вільний час, хлопці обожнюють співати караоке. І хоча ні Сем, ні Христина про стосунки не говорять, замість них про це говорять їхні друзі. Приміром, інший учасник проекту — Михайло Кухарчук, який останнім часом частенько публікує в соцмережах загальні затемнені фото хлопців.

Разом з Христиною Самвел Туманян прийшов і на фан-зустріч "Топ-моделі по-українськи", яка пройшла в Києві в минулі вихідні. Хлопці трималися за ручки. А потім Столока спостерігала за коханим з балкона нічного клубу, де проходив захід. І записувала на відео виступ Сема — на зустрічі він презентував дві пісні.

До речі, від відносин Сем більше не відхрещується. Вперше він згадав про це під час онлайн-конференції на Новому каналі.

До певного моменту у мене не було дівчини, але тепер вона є. Завжди бувають незаплановані зустрічі, які призводять до любові. Я в це вірю.

До речі, незабаром відносини хлопців чекає перше випробування і перша серйозна розлука — через пару тижнів Самвел на три місяці відлітає працювати по модельному контрактом в Китай.

 

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *