Чому Нікола Кохлан наполягала на відвертих сценах у 3 сезоні «Бріджертонів»: відверте зізнання акторки

У відповідь на бодішеймінг 

Нещодавно на Netflix вийшла перша частина третього сезону «Бріджертонів» — одного з найочікуваніших серіалів року. На цей раз автори серіалу зосередилися на історії Пенелопи Фезерінгтон та її намаганнях знайти собі чоловіка. Тож, безумовно, головну увагу глядачів тепер захопила 37-річна Нікола Кохлан. Для акторки присвячений їй сезон серіалу став ще однією можливістю проявити себе та донести світові власні меседжі. Зокрема, Кохлан вирішила вчергове дати відсіч кожному, хто цькував її за вагу впродовж життя. 

Чому Нікола Кохлан наполягала на відвертих сценах у 3 сезоні «Бріджертонів»: відверте зізнання акторки0

У своєму інтерв’ю для Stylist акторка поділилася, що сама попросила творців серіалу додати більше оголених сцен для її героїні. Вона спеціально консультувалася з координаторкою інтимних сцен Ліззі Телбот, щоб та допомогла зробити такі моменти в стрічці максимально відвертими. 

«Я навмисно просила, щоб деякі репліки та моменти були включені. Це було моєю ідеєю — додати в сюжет більше оголених сцен. Я просто подумала: коли мені буде 80, я передивлюся ці кадри та згадаю, як до біса сексуально я виглядала», — сказала Нікола Кохлан.

Акторка також зізналася, що неабияку підтримку отримала від Люка Ньютона, який зіграв Коліна. Зірки навіть лежали поруч оголеними поміж сценами серіалу, і їм було абсолютно комфортно разом, що свідчить про велику довіру одне до одного.

Чому Нікола Кохлан наполягала на відвертих сценах у 3 сезоні «Бріджертонів»: відверте зізнання акторки1

Героїня Ніколи пережила у третьому сезоні чималу трансформацію. Раніше ми детально розповіли, як це відобразилося на її стилі та костюмах. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *