Як зрозуміти, що це не ваша людина?

А також психологічний тест, який допоможе чесно відповісти собі на важливі питання

Як зрозуміти, що це не ваша людина?0

Це почуття знайоме багатьом: у ваших стосунках із партнером начебто все добре, але водночас щось не так. Наприклад, вам комфортно з ним, але час від часу виникає неприємне відчуття, що ви живете не своє життя. Або ж ви з кожним днем дедалі більше усвідомлюєте, що у вас із коханою людиною абсолютно різні амбіції та цілі. Про те, як зрозуміти, що з вами «не ваша» людина, розповідає лайф-коучка, філософиня, блогерка Олеся Василець.

Ви не розвиваєтеся

Ви ніби стоїте на місці, хоча багато працюєте і робите чимало «порожніх» дій, а по факту просто «вбиваєте» час без результату. Або навіть з ностальгією згадуєте минуле, де вам було краще, ніж зараз, попри те, що маєте амбіції та мрії. Здається, є голова на плечах, приваблива зовнішність, вільний час, вірні друзі, команда, дієві ідеї та навіть бачення їх реалізації. Але… ви нічого не робите. У вас немає енергії, ви рано лягаєте спати й прокидаєтеся за звичним графіком: робота, можливо, ще одна робота, супермаркет, дім, нетривалий час, проведений разом з коханою людиною, і сон. І так по колу: 10, 15, 20, 30 років… 

Як зрозуміти, що це не ваша людина?1

Кадр із фільму «Дощовий день у Нью-Йорку»

Ви не знаєте, що робити

Чому ви так почуваєтеся, ніби не можете визначитися у житті, не знаєте про свої сильні сторони й таланти? Цілком імовірно, через те, що людина, яка поруч з вами, не відповідає вашим цілям, мріям, планам на майбутнє. І як би затишно ви не почувалися з нею, знайте: це один з найпідступніших видів токсичних стосунків, бо вони завуальовані під комфорт. Людина, яка знаходиться поруч з вами, створює вам зону комфорту, де ви захлинаєтеся, немов у болоті. Так, ви звикли, що вдома завжди чекають, щовечора обіймають вас, кохають і говорять приємні речі. І дійсно, ця людина може вас щиро кохати. Так, як вона вміє, на своєму рівні. Але цей рівень недотягує до такого, про який ви мрієте.

Ви собою незадоволені 

Вам здається, що начебто все добре, і заплющуєте очі на незадоволеність своїм життям, відсутність особливих досягнень і кар’єрного росту, відсутність бізнесу, грошей, слави, влади. Суть одна: ви собою незадоволені. Але людина з вами цілком задоволена або її просто це влаштовує. 

Як зрозуміти, що це не ваша людина?2

Кадр із фільму «Дорога змін»

Вона підсвідомо не хоче вашого розвитку 

Можна піти ще глибше. Людина підсвідомо не хоче вашого розвитку, тому що знає: як тільки ви зробите крок уперед від неї, почнете мислити інакше, діяти інакше, у вас зміниться енергетичний рівень, інтереси. В результаті у вас підвищаться вимоги до людини, яка поруч з вами! А навіщо це їй? Вона не хоче зростати до ваших нових вимог, бо їй зручно в тому, як є. І якщо, уявіть собі, ви зросли на голову вище за неї, а вона залишилася на тому ж місці — між вами виникає конфлікт. Ви запитуєте себе: «Ну що я в ній/ньому знайшов/знайшла?» або «Де були раніше мої очі?», «Як можна було прожити стільки років з цією людиною?».

Коли ви зростете, то неодмінно поставите собі ці запитання. А також поставите людину, яка поруч з вами, перед фактом: «Або розвивайся, або йди!» А якщо це сім’я, яка 10,15, 20 років разом? 

Одразу спойлер: діти не врятують ваші стосунки. Зробивши один крок до перемоги, ви забажаєте всієї перемоги, остаточної та повної, і ви все одно почнете переосмислювати ваші спільні цінності в парі/родині/стосунках. І повірте, розпад цих стосунків — лише питання часу. Для вас і для людини, яка поруч з вами і яка це розуміє. 

Небезпека «зручних» стосунків 

Якими б перспективними ви не були, зона комфорту вас знищить рано чи пізно. Кризу середнього віку ніхто не скасовував — ні в жінок, ні в чоловіків. Чому вона стається? Бо роками незадоволеність собою та своїми ефемерними «досягненнями», а точніше, їхньою відсутністю накопичується, забивається в глибину вас і зрештою в один прекрасний момент вибухає, ви втрачаєте контроль і все йде шкереберть. Ви звинуватите у своїх провалах кого завгодно: друзів, які нібито вас зраджують, батьків, які нібито не приділяли вам достатньо уваги в дитинстві, людину, яка поруч з вами та якій ви «віддали кращі роки», дітей, які не слухалися і тепер зневажають вас, — усі будуть винні лише тому, що ви до нестями будете себе ненавидіти. Фінал непередбачуваний: хтось спивається, хтось неадекватно поводиться, втрачає роботу, заводить коханців, розлучається, кидає своїх дітей. 

Як зрозуміти, що це не ваша людина?3

Кадр із серіалу «Велика маленька брехня»

Чому людина поруч з вами не хоче розвитку?

Не думайте, що поруч з вами примітивна людина. Аж ніяк! Вона може бути розумною, привабливою, доброю, щирою, неперевершеною коханкою, люблячим батьком ваших дітей,  ідеальною, як вважається, парою для вас. Але суть у тому, що ви з цією людиною просто на різних рівнях, у вас різні цінності в житті. Ви хочете більшого, а їй достатньо того, що є. Наприклад, ви хочете влади та слави, а вона — романтики й затишку. Це круто, але не для вас. І навіть якщо зараз ви боїтеся усвідомити це і продовжуєте жити так, як звикли, оскільки це безпечно і зручно, — з часом ви сильно про це пошкодуєте. Тому що усвідомлення рано чи пізно прийде, а ваш час більше ніколи не повернеться. Так можна і своє життя занапастити, і дійсно хорошої людини, яка поруч із вами, бо вона змушена жити та миритися з вашою вічною невдоволеністю. 

Вихід із ситуації 

Обрати «свою» людину. Не зручну, не комфортну, не затишну. А «свою»: ту, яка зможе розділити з вами спільне бачення майбутнього, яка буде крокувати з вами поруч, яка дасть вам енергію, крила, розвиток, реалізацію, подарує відчуття справжнього задоволення вашою особистістю, надихне вас на кар’єрні, особистісні досягнення, постійний розвиток і те життя, про яке ви мрієте і від якого вам не захочеться «відпочивати». Оберіть ту людину, поруч з якою ви будете кайфувати від себе. Ваша людина — це та, поруч з якою ви у захваті від себе!

Тест «Як зрозуміти, що поруч з вами не ваша людина»

(якщо хоча б на п’ять запитань ваша відповідь «так» — ви не з тією людиною)

1. Ви не реалізуєтеся так, як хочете, не розвиваєтеся, стоїте на місці 

2. Всі ваші мрії, плани, бажання зводяться до розмов

3. Ви не маєте енергії, вам постійно хочеться спати

4. Ви «зливаєте» свій час на балачки з людьми, щоб заповнити порожнечу

5. Ви втікаєте від реальності, намагаєтеся ніколи не залишатися наодинці з собою 

6. Ви незадоволені своїм життям і не знаєте, чого конкретно хочете 

7. Ви не маєте чіткого плану, а всі ваші намітки або змінюються, або руйнуються 

8. Вам дійсно зручно з цією людиною, і ви не хочете нічого змінювати 

Пам`ятайте: коли в стосунках вас усе влаштовує, але водночас ви незадоволені собою — це тривожний дзвіночок, що поруч з вами «не ваша» людина.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *