Чому не варто поспішати освідчуватися у коханні?

5 вагомих причин почекати

Чому не варто поспішати освідчуватися у коханні?0

1. Тому що справжнє кохання вимагає часу

Коли ми прив’язуємося до когось, легко переплутати близкість із коханням. Ви можете кохати, бути поруч із ним, відчувати свою руку в його долоні, насолоджуватися тим, що ви пара, але це не те ж саме, що справжні почуття до реальної людини.

Справжнє кохання — це не лише бажання, пристрасть і вже точно не залежність, це глибоке почуття прийняття одне одного, коли ви можете бути самі собою, не вдаючи з себе когось і не бажаючи перекроїти партнера за своїми мірками та принципами. Це дуже рідко трапляється з першого погляду, і, щоб усвідомити, чи справді ви дві половинки одного цілого, потрібен час — швидше за все, не дні й не тижні. Навіть якщо вам відчайдушно хочеться сказати заповітні слова сердечному другу, призначте собі ще один вирішальний тайм-аут, щоб дійсно зрозуміти, що це для вас означає.

2. Визнання не зміцнить прихильність

У будь-яких, навіть найідеальніших відносинах трапляються розбіжності. Але як би ми не бажали якнайшвидше перейти від холодного відчуження до гарячих емоцій, слова «Я тебе кохаю» вигадані не для того, щоб повертати порозуміння. Тому, будь ласка, не використовуйте їх у надії переконати когось не залишати вас. Визнання не здатне врятувати стосунки, виправити помилки чи повернути довіру. Це не суперклей, не заклинання і не секретна зброя — тим паче якщо найважливіші слова вперше прозвучать в екстремальній ситуації, висловлюючи, скоріше, відчай чи виправдання, ніж справжні почуття.

3. Це справді важливо у правильний час

Іноді ми відчуваємо такий приплив почуттів, що перехоплює подих, і освідчення зривається з губ мимоволі. Прорив емоцій може застигнути вас як під час прогулянки на човні італійським озером (де ви така красива, у сукні та з букетом), так і в мить взаємного оргазму в салоні автомобіля, який ви зупинили з волі пристрасті. Йдеться саме про це — якщо вам важливо, щоб момент, коли ви скажете «Я тебе кохаю» став особливим у вашому житті, постарайтеся втриматися, поки інтуїтивно не відчуєте, що зараз час.

4. Можна пошкодувати про те, що сказано

Пам’ятайте: слово не горобець. Перед тим як освідчитися, варто переконатися, що ви кажете це, тому що по-справжньому відчуваєте, а не тому, що він такий добрий (сексуальний, багатий, перспективний), або вам дуже захотілося романтики. Все, що буде сказано без істинних та чесних намірів, має шанс обернутися жалем. «Я тебе кохаю» — слова не з тих, що легко забрати назад.

5. І тому, що кохання для всіх різне

Кохання може сприйматися по-різному обома сторонами вашої пари, і це абсолютно нормально. Перш ніж сказати «Я кохаю», треба добре розібратися, наскільки ваша версія збігається з уявленням партнера. Нагнітати та провокувати взаємність не вдасться — дозвольте емоціям бойфренда розквітати на власний розсуд, інакше ви ризикуєте злякати почуття, що зароджуються (якщо вони зріють повільніше за ваші).

Якщо за плечима обох існує досвід стосунків, є сенс поговорити про те, що пережито у минулому і що важливе сьогодні: турбота, безпека, стабільність, рай у курені, найкраще майбутнє? Розуміння пережитих складнощів та почуттів одне одного дасть змогу вам побачити ситуацію з його боку, перш ніж дати волю зізнанням у коханні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *