У Театрі на Подолі відбудеться концерт учнів мистецьких шкіл Харкова і Києва

У Театрі на Подолі відбудеться концерт учнів мистецьких шкіл Харкова і Києва 31.05.2024 11:49 Укрінформ У Києві в Театрі на Подолі 2 червня відбудеться концерт у межах мистецького проєкту «Київ-Харків. Музика єднає», присвяченого Міжнародному дню захисту дітей.

Про це повідомляє пресслужба КМДА, передає Укрінформ.

«На сцені Київського академічного драматичного театру на Подолі виступлять учні харківських і київських закладів початкової мистецької освіти. Програма концерту складатиметься з творів видатних композиторів – корифеїв української та західноєвропейської музики, таких як М. Лисенко, Л. Ревуцький, Ф. Шопен, Н. Паганіні тощо», – йдеться у повідомленні.

Символічним є те, що сучасне приміщення Київського академічного драматичного театру на Подолі побудоване за проєктом харківського архітектора – Олега Дроздова.

Як зазначається, під час перебування в Києві діти з Харкова матимуть нагоду познайомитись зі столицею України, її визначними місцями, історією та закладами культури й освіти, а також відвідати майстер-класи викладачів Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра з різних спеціальностей – фортепіано, скрипка, флейта тощо.

Міжнародний день захисту дітей відзначають 1 червня.

Як повідомлялося, у Національній бібліотеці України для дітей 31 травня відбудеться захід «Нас багато! Ми сильні, розумні й завзяті!».

Діти Концерт Театр

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *