Розпочалася робота над інклюзивною аудіовиставою «Легенди Чарівнолісся»

Розпочалася робота над інклюзивною аудіовиставою «Легенди Чарівнолісся» 08.06.2024 12:52 Укрінформ В Україні розпочалася робота над створенням інклюзивної аудіовистави «Легенди Чарівнолісся» направленої на збільшення якісного культурного контенту для українських дітей з дислексією та порушеннями зору.

Про це Укрінформу повідомили автори проєкту.

«Війна вплинула на психологічний добробут усіх дітей, а дітлахам незрячим та з порушеннями зору набагато складніше, адже звичне середовище й оточення для них є життєво необхідними. Тож вкрай необхідно допомогти їм зняти напругу і заспокоїтися, щоб пережити важки часи. Для цього найкращим є формат доброї, захопливої, сповненої чарівництва аудіовистави. Чудовою практикою є спільне прослуховування аудіоказки з друзями, батьками, співучнями та дітлахами й дорослими, які бачать. Можна разом переживати пригоди, разом сміятися чи сумувати й обговорювати почуте», – зазначили автори проєкту «Легенди Чарівнолісся».

Режисером проєкту став заслужений артист України, актор, продюсер та співавтор однойменної книги «Легенди Чарівнолісся» Віктор Андрієнко.

На ролі персонажів аудіовистави запрошено відомих українських акторів.

Аудіовистава створюється за підтримки Українського культурного фонду сумісно із ВГО «Українська спілка інвалідів» (УСІ).

Автори проєкту впевнені, що «Легенди Чарівнолісся» − це пригодницька казка на всі часи, яка допоможе дітям усвідомити: завдяки дружбі, кмітливості й взаємовиручці можна не тільки впоратися із будь-якими проблемами та із будь-якими злодіями, а й врятувати світ.

Аудіовистава буде доступна наприкінці 2024 року на платформі Національного онлайн кінотеатру SWEET.TV.

Фото: «Легенди Чарівнолісся»/Фейсбук

Актор Вистава Інклюзивні програми

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *