Екоактивісти скоїли напад на картину Клода Моне у паризькому музеї

Екоактивісти скоїли напад на картину Клода Моне у паризькому музеї 01.06.2024 14:32 Укрінформ У паризькому Музеї Орсе картина Клода Моне "Маки" зазнала нападу кліматичних активістів.

Фото організація Riposte alimentaire, яка влаштувала акцію, оприлюднила у соцмережі Х, передає Укрінформ.

Активісти наклеїли на полотно плакат, на якому зображено «кошмарну» версію цього поля у 2100 році.

«Саме таку картину, ймовірно, намалював би Клод Моне у 2100 році, якщо до цього часу не буде вжито радикальних заходів для стримування кліматичних змін. Нагадаємо, що цей сценарій не є найпесимістичнішим, оскільки передбачає підвищення температури більш ніж на +4°C», – йдеться у дописі.

На відео активістка, одягнена у футболку з написом "+4° пекло", вигукнула: "Ця кошмарна картина перед вами – те, що чекає на нас, якщо не буде альтернативи".

🦺 ACTION EN COURS – PARIS

Samedi 1er Juin, 10h

Une citoyenne engagée avec la campagne Riposte Alimentaire a recouvert le tableau "Les Coquelicots” d'une version cauchemardesque du même tableau, représentant un champ de coquelicots en 2100. #A22Network #RiposteAlimentaire [1] pic.twitter.com/SpHbfuTI0r

— Riposte Alimentaire (@riposte_alim) June 1, 2024

Riposte alimentaire стверджує, що при температурі +4°C у 2100 році Південна Європа буде схожа на Сахару, сніг зникне з Гімалаїв, а мусон на півночі Індії вийде з-під контролю, що матиме значний вплив на сільське господарство.

Група Riposte alimentaire раніше влаштовувала подібні акції щодо "Джоконди" Леонардо да Вінчі та "Свободи, що веде народ" Ежена Делакруа в Луврі.

Як повідомлялося, у лютому активістки організації Riposte Alimentaire облили супом картину Клода Моне "Весна", що експонується в Музеї образотворчого мистецтва в Ліоні.

Фото: x.com/riposte_alim

Екологія Музей Париж Зміна клімату Картина

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *