Зірковий камбек: велике повернення сумок для боулінгу

Цього року сумки для боулінгу посідають перше місце у списку бажань багатьох модниць, адже найголовніший аксесуар просто зараз — практичний і функціональний. Дизайнери представили безліч версій, а окрім цього, улюблену модель можна знайти у вінтажних магазинах чи на рисейл-платформах. Vogue.ua розібрався, чому сумка для боулінгу — необхідний аксесуар цього літа.

Prada0Prada

Реклама

Перетворення сумки для боулінгу з практичного спортивного предмета на культовий аксесуар приписують Міуччі Праді. Саме вона вперше поєднала її з мінімалістичним одягом у своїй колекції весна-літо 2000 року. У 1990-х Карл Лагерфельд також регулярно відправляв ці сумки яскравих кольорів на подіум Chanel, а Марк Джейкобс представив свою версію під час роботи креативним директором Louis Vuitton.

Марія Грація К’юрі торік представила нову серію сумок для боулінгу для курортної колекції Dior, яка отримала назву Dior Vibe. Як випливає з назви, К’юрі поєднує “спадщину Dior зі світом спортивного одягу” і “додає нотку сміливості кожному силуету”. Сумка, прикрашена монограмою бренду, є натяком на сумки для боулінгу Saddle, представлені Джоном Гальяно у 2001 році.

Dior1Dior

Іще один вишуканий аналог сумки для боулінгу — Hermès Bolide. Бренд майже на століття випередив історію: Hermès уперше показали свою версію сумки ще в 1923 році. Мінімалістичне прочитання тенденції продемонстрували The Row: їхня версія сумки для боулінгу має назву Sporty Bowler 12.

The Row2The Row

Vogue.ua зібрав 4 сумки для боулінгу, які варто додати до свого літнього гардероба вже зараз.

Gucci3Gucci

Dior4Dior

Burberry5Burberry

Prada6Prada

За матеріалами vogue.co.uk.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *