Як стильно носити леопардовий принт у 2024 році

Пам'ятаєте спідницю Réalisation Par з леопардовим принтом, яка підкорила світ моди у 2018 році? Тоді цей хижий візерунок був на піку популярності. Але з роками захоплення тваринними мотивами трохи стихло, поступаючись місцем стриманим фасонам та нейтральним кольорам. Під час пандемії мода стала ще більш мінімалістичною, зросла любов до дорогого кашеміру та брендів на кшталт The Row чи Khaite.

10

Однак мода циклічна, і вже у 2024 році спостерігається бум на яскраві та зухвалі образи. Чиста й мінімалістична естетика відходить у минуле, поступаючись місцем більш зухвалим трендам, як-от Indie Sleaz та “дружина мафіозі”. Ці напрямки об'єднує любов до яскравого макіяжу, розкішного хутра та, звичайно, леопардового принту. Саме тому він став улюбленим візерунком багатьох модниць та дизайнерів у 2024 році.

Останні колекції Resort 2025 рясніли леопардом: від Chloé та Balenciaga до Louis Vuitton та Stella McCartney. Скандинавський бренд Ganni особливо активно використовує цей принт, пропонуючи різноманітні вироби з леопардовим візерунком — пальта, мінісумки, блузки та джинси.

Попри свою яскравість, леопардовий принт може бути універсальним. Головне — правильно його стилізувати. Його можна використовувати як акцент або ж зробити базовим елементом образу. Ми підготували для вас п'ять варіантів стилізації леопардового принту для різних випадків — від вечірніх зустрічей до буденних прогулянок. Переконайтеся самі, що правильно підібраний леопардовий принт завжди привертає увагу та має стильний вигляд.

Пальто з леопардовим принтом

11

Сумка з леопардовим принтом

12

Сукня з леопардовим принтом

13

Реклама

Штани з леопардовим принтом

14

Топ з леопардовим принтом

15

За матеріалом vogue.com.au

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *