Весняний сезон: нові вітрини київського ЦУМу

ЦУМ Київ розпочинає весняний сезон і продовжує популяризацію сучасного українського мистецтва та підтримку молодих художників. Настрій передчуття весни, переходу від зимового спокою до пори пробудження креативна команда універмагу створювала у вітринах ЦУМу разом із талановитим львівським митцем Олесем Дерегою.

10

Реклама

11

“Я надихався людським тілом та паперовою скульптурою — оригамі, — коментує Олесь Дерега. — Словосполучення “паперова скульптура” несе в собі і вразливість, і монументальність та стійкість. Вона легка, але водночас сильна. Тендітна — і впевнена. Ця дуальність емоцій коливається, як маятник. Це ті крихкість і тендітність, які в нас є від народження, і стійкість, яку ми набули”.

12

13

Весна — час легкості, переродження, звільнення від зайвого. У вітринах можна побачити нашарування силуетів, певні деталі прозорішають, ніби відходять у минуле. А дещо, навпаки, стає інтенсивнішим, виривається на передній план. Це як безперервний процес перетворень і набуття ідентичності, особливо відчутний навесні. Продовжуємо знайомитися із сучасним українським мистецтвом разом із ЦУМ Київ.

14

15

16

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *