Синергія природи та мистецтва у колекції INLYLAND весна-літо 2024

Природа та мистецтво об'єдналися у новій колекції українського бренду INLYLAND, в якій дизайнерка Інна Грицик звернулася до творчості одного з найулюбленіших своїх художників — Клода Моне. Поштовхом для її створення стало мальовниче французьке село Живерні, де митець писав своє знамените “Латаття”.

10

Реклама

“Я вперше потрапила в Живерні два роки тому, і воно захопило мої думки. Вже після повернення в Україну все не могла забути це місце і замовила художниці Поліні Мороз створити принт, натхнений "Лататтям" Моне. Однак ми хотіли уникнути прямого цитування та асоціацій, тому малюнок вийшов абстрактним та атмосферним — з переважанням відтінків блакитного, молочного, зеленого”, — розповідає засновниця INLYLAND.Створювався авторський принт у найкращих традиціях імпресіоністів — тільки натуральні фарби, широкі мазки, ніякої сучасної комп’ютерної графіки чи штучного інтелекту.

11

12

13

У новій колекції перевірена база INLYLAND — пальто-жакет, лаконічні сорочки, штани прямого крою та жакет без лацканів, поєднуються з шовковими речами з принтом — корсетними топами, хустками в різних розмірах та спідницею зі складками, зробленими вручну в ательє бренду. Кількість ручної роботи — особлива цінність колекції. Біла шовкова спідниця прикрашена сплетеними гачком листками латаття і торочками — на виробництво якої майстрам INLYLAND потрібно понад три дні: два для виготовлення елементів та ще один закладений на пришивання декору. А для шовкової спідниці м’ятного кольору було сплетено власне мереживо. Серед новинок — прикраси, які також натхнені красою та вишуканістю латаття.

14

15

16

Презентувати цю дуже особисту історію, водночас меланхолійну та розслаблену, вирішили в особливому місці — унікальному маєтку в Самчиках, що на Хмельниччині. Це єдина локація в Україні, де збереглася унікальна японська кімната, розписана фігурами самураїв періоду Едо. “Я щаслива, що в цій колекції нам вдалося розказати цілісну візуальну історію, яка нагадує, що наш світ насправді прекрасний — наповнений неймовірною природою, фарбами і талантами”.

17

18

19

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *