Слов’янський символізм: LITKOVSKA представляє нову колекцію прикрас

Український модний бренд LITKOVSKA оголошує про запуск капсульного дропу SPIRIT. Колекція вшановує традиції у сміливому сучасному прочитанні, оспівуючи багату культурну спадщину України.

Реклама

10

Родзинкою колекції є підвісок у формі коня — давньослов’янського символу життя, сонячних божеств і зв’язку між різними світами. Цей кулон виступає естетичним посланням з минулого, нагадуванням про переплетені долі та міст між епохами, яким є народна культура. Колекція SPIRIT заохочує поціновувачів бренду взяти під контроль свою долю, визначаючи власне майбутнє та вшанувати минуле. У характерному стилі LITKOVSKA дизайнерка Лілія Літковська бездоганно поєднала традиції з сучасною естетикою, створивши прикраси, що не просто вражають візуально, а й несуть в собі глибоке філософське послання.

11

Колекція також включає кілька моделей перлинних намист. Намиста та ланцюжки з колекції SPIRIT пасуватимуть і до розслабленого повсякденного образу, і до більш витонченого — все залежить виключно від стилю власника. З любов’ю до минулого та глибоким розумінням сучасної естетики LITKOVSKA запрошує вас дослідити всесвіт, де традиція і час перегукуються із особистими історіями, а мода невід’ємна від справжнього високого мистецтва.

12

13

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *