Сірі колготки — новий улюблений аксесуар модниць

Сірий колір знову став одним із найпопулярніших, а наймодніші вбрання сезону пофарбовані саме в цей тон. Та останнім об'єктом бажання модниць стали сірі колготки. Vogue.uaзʼясував, як стильно носити цей аксесуар нинішньої зими.

10

Реклама

Вперше сірий з’явився у вигляді в’язаного светра в його найскромнішому, але не найнуднішому варіанті. Потім MiuMiu і Courrèges перетворили легендарний сірий світшот з базового предмета спортивного стилю до елементу, готового до підкорення вечірніх образів.

Instagram

Lara (@lara_bsmnn)

Багато що пов’язано зі зростанням тренду "тихої розкоші" та збільшенням схильності до одягу, ближчого до мінімалізму, ніж до найбільш незвичайних та оригінальних дизайнів. Естетика librariancore, з якою стереотипно повʼязані сірі колготки, спирається на кліше, створені навколо професії бібліотекаря. Суміш старого й сучасного стає виграшною формулою, і те, що раніше вважалося гіківським і навіть старомодним, стає новим модним проявом.

Instagram

Hannah Whiting | MinimalStreetStyle (@imhannahwhiting)

Останнім об'єктом бажання модниць та streetstyle-зірок стали сірі колготки. Ельза Госк поєднала їх зі спідницею-олівцем, жакетом розміру XXL чорного кольору та сірим светром, створивши ідеальне вбрання для офісного дрескоду або влучний варіант для вечері з друзями, коли витонченість є центральною віссю всього образу.

11

За матеріалами vogue.es.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *