Окуляри-маска — найстильніший аксесуар цього року

Жодне літо не обходиться без протисонцевих окулярів, і є одна модель, яка нарівні з авіаторами та культовими Ray-Ban вже кілька сезонів є надзвичайно жаданою, — це окуляри-маска. Від варіантів у лижній естетиці до футуристичних моделей, такі окуляри бувають настільки різними, що їх прихильниками є і герої стритстайлу, і зірки. Vogue.ua пропонує подивитися, як модники стилізують окуляри-маску.

Photo: Launchmetrics0Photo: Launchmetrics

Реклама

Трендові самі собою, окуляри-маска втілюють іще одну тенденцію — оверсайз-окуляри. Що більші вони на обличчі, то краще. Модниці надають перевагу чорним моделям, які повністю перекривають половину лиця. Частим референсом у виборі протисонцевих окулярів стає модель Loewe, яка силуетом нагадує авіатори, але більш модернізовану версію.

Photo: Launchmetrics1Photo: Launchmetrics

Photo: Launchmetrics2Photo: Launchmetrics

Photo: Launchmetrics3Photo: Launchmetrics

Серед зірок великі протисонцеві окуляри обирає модель та акторка Емілі Ратаковскі. Під час одного з виходів вона була у чорних окулярах подовженої форми. Загалом Ратаковскі є поціновувачкою цього аксесуару і не нехтує трендами, як-от протисонцевими окулярами з кольоровими лінзами.

Емілі Ратаковскі. Photo: Launchmetrics4Емілі Ратаковскі. Photo: Launchmetrics

Де оверсайз, там і тренд на прозорість та кольорові лінзи з ефектом віддзеркалення. Окуляри Loewe знову стають головним натхненням у виборі, а модель Yves Saint Laurent приваблює екстраширокими дужками.

Photo: Launchmetrics5Photo: Launchmetrics

Photo: Launchmetrics6Photo: Launchmetrics

Photo: Launchmetrics7Photo: Launchmetrics

Photo: Getty Images8Photo: Getty Images

Для класичних образів звертайте увагу на широкі квадратні окуляри на кшталт моделі Saint Laurent, за спортивною естетикою йдіть за веселковими лінзами з віддзеркаленням до Balmain. Ніжна модель Oakley з рожевими лінзами стане гарним доповненням більшості образів, а вигнуті окуляри Balenciaga точно привернуть увагу.

Vogue.ua пропонує погортати галерею з найпопулярнішими окулярами-масками року:

Окуляри-маска — найстильніший аксесуар цього року9

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *