Made in Ukraine: 5 модних протисонцевих окулярів на літо

Класно мати одну позачасову пару протисонцевих окулярів, яка слугуватиме десятиліттями й універсально доповнюватиме образи. Так само класно мати колекцію оправ, серед яких обов'язково знайдеться й акцентна пара, й класична, і така яскрава, що вдягатиметься раз на рік. Цього літа в трендах протисонцевих окулярівпрозорі колірні лінзи, спортивні окуляри, оправи в стилі "Матриці" та класичні оправи на кшталт авіаторів та "котячого ока". Vogue.ua пропонує придивитися до протисонцевих окулярів українських брендів, які точно стануть вдалою інвестицією.

Photo: Instagram @skloeyewear 0Photo: Instagram @skloeyewear

Реклама

Колірні лінзи та прямокутні оправи

Окуляри з градієнтними та однотонними оправами, блакитними та жовтими лінзами, чорні монохромні моделі та мінімалістична колекція з десяти позицій. Український бренд Vochi співпрацює з нідерландським постачальником. Їхні окуляри легкі, мають UV-захист, а деякі моделі виготовлені із переробленого полікарбонату.

Футуризм та класика

Ретроокуляри, як у героїнь французьких фільмів періоду Нової хвилі, на піку популярності вже декілька сезонів. А ось більш нетипові моделі з вигнутою оправою — дещо новий погляд на тренди, який має надзвичайно стильний вигляд. SKLOEYEWEAR пропонують позачасові та креативні моделі для цього літа.

Об'єм та грація

Український бренд Ochis є першим у світі виробником протисонцевих окулярів з кави. Впізнаваний елемент бренду — матові оправи та темні лінзи. Серед силуетів оправ в основному класичні квадратні, овальні та круглі форми, які бренд накладає на свій авторський стиль.

Дерев'яні оправи

Бренд Blackwood відомий в Україні дерев'яними аксесуарами. Марка пропонує протисонцеві окуляри впізнаваних трендових форм, як-от круглі, трикутні та квадратні оправи. І звісно ж, авіатори.

Photo: Blackwood1Photo: Blackwood

Спортивні окуляри

Сучасний молодіжний бренд "На очі" має у своєму арсеналі безліч стильних оправ, які відповідають усім канонам трендів цього літа. Серед них і спортивні окуляри з лінзами з віддзеркаленням та оправами різних кольорів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *