Ланцюжки на тіло — головний аксесуар цього сезону

Що спекотніше стає, то менше одягу лишається на тілі. Блискучі аксесуари стануть влучним акцентом образу, однак не обтяжуватимуть його. Vogue.ua передбачає велике повернення ланцюжків цього сезону — золотих і срібних, з дорогоцінним камінням та без, з перлами й намистинами.

Photo: Instagram @lili_claspe0Photo: Instagram @lili_claspe

Реклама

Насамперед привертатимуть увагу ланцюжки, які вдягаються на тіло, наче топ чи бра. Наймодніший варіант стилізації такої прикраси — з купальником або однотонною футболкою чи топом. Особливо нас приваблюють мінімалістичні варіанти з ненав'язливими блискучими камінцями та намистинами.

Photo: Instagram @petit.moments1Photo: Instagram @petit.moments

Photo: Instagram @lili_claspe2Photo: Instagram @lili_claspe

Інший цікавий варіант — браслет на ніжку, або анклет. Здається, це саме той аксесуар, який ствердно наголошує, що літо прийшло і нарешті можна носити відкрите взуття. Такий браслет стане вдалим акцентом і пасуватиме до босоніжок.

Photo: Instagram @eliou__3Photo: Instagram @eliou__

Якщо вам здається, що це аксесуар виключно для літніх прогулянок узбережжям, то це абсолютно не так. Натільні ланцюжки є ідеальною прикрасою до мінімалістичної сукні, в якій ви можете відвідати захід будь-якої пори року.

Cult Gaia4Cult Gaia

éliou 5éliou

Fleur du Mal6Fleur du Mal

Monica Vinader7Monica Vinader

Petit Moments8Petit Moments

Rabanne9Rabanne

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *