ITISI & Alina Dolinina: новий кампейн мультибрендового бутику прикрас

Мультибрендоий бутик прикрас ITISI, який є ексклюзивним представником ювелірного бренду Carrera y Carrera в України, представив новий кампейн, що є одою особливим моментам в житті жінки. Головною героїнею кампейну стала Аліна Долініна, засновниця українського бренду валіз Have-a-Rest.

10

Реклама

"Натхнені ерою стрімкого розвитку всіх сфер життя, від лаконічної та строгої науки до такої творчої та часом легковажної моди, ми заграємо з образом жінки — розкішної, тендітної, вишуканої та вільної. Вона з легкістю підтримує дух бунтарства, розважливо використовує свою харизму як яскравий акцент повсякденного життя, залишаючись при цьому еталоном ідеологічної свободи", — йдеться про нову колаборацію в пресрелізі .

11

12

Образи обіграно виразними прикрасами іспанського бренду Carrera y Carrera, що нагадують про вільний та сміливий дух жінки в постійно мінливому суспільстві. Гра світла й тіні підкреслюють глибину особистості кожної жінки, багатовимірність її характеру. Більше фото нового кампейну дивіться в нашій галереї.

ITISI & Alina Dolinina: новий кампейн мультибрендового бутику прикрас3

Команда

Фотограф: Михайло Федорак

Відеограф: Слава Давидов

Модель: Аліна Долініна

Стиліст: Ілля Гоменюк

Ювелірна стилістка: Марія Воронкевич

Makeup-майстриня: Світлана Канарська

Hair-стиліст: Данило Ружніцький

Світло: Денис Беліков

Монтаж: Євгенія Гюржи

Продюсування: Анна Терентюк

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *