Історія рожевої весільної сукні Грейс Келлі

19 квітня 1956 року голлівудська акторка Грейс Келлі вийшла заміж за князя Монако Реньє III. Минуло вже понад 65 років, а весільний образ принцеси Монако досі слугує натхненням для багатьох дизайнерів. Ідеться про вінчальну сукню з високою горловиною-стійкою, обтислим ажурним ліфом і пишною спідницею із шовку й тафти, яку прикрашали десятки розшитих вручну перлин і шлейф завдовжки понад десять метрів. Авторкою легендарної сукні стала дизайнерка Гелен Роуз, а за самим весіллям спостерігали понад 30 мільйонів глядачів.

10Грейс Келлі

Однак мало кому відомий той факт, що за день до пишних врочистостей Грейс Келлі одягла ще одну весільну сукню для цивільного розпису, яку також розробила Гелен Роуз. Для церемонії одруження в тронній залі палацу Монако голлівудська актриса вибрала елегантний рожевий ансамбль з тафти в пудрово-рожевому відтінку. Весільне вбрання було повністю розшите бельгійським мереживом із зображеннями троянд і складалося зі спідниці довжини міді й приталеного жакета з круглою горловиною. Комплект був доповнений атласним капелюшком-джульєткою й парою коротких білих рукавичок.

Реклама 11Грейс Келлі й князь Монако Реньє III

Після закінчення церемонії розпису Грейс Келлі змінила своє стримане й елегантне вбрання на ще одну сукню міді, у якій вона разом із чоловіком вирушила на пресконференцію. Днем пізніше на церемонію вінчання актриса прибула в тій самій казковій сукні з довгим шлейфом, яка стерла з пам’яті всі попередні образи принцеси Монако.

12Грейс Келлі13Грейс Келлі й князь Монако Реньє III14Ескіз весільної сукні Грейс Келлі

За матеріалами: vogue.es

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *