Довгі шорти — головна покупка літа

Цього літа зробіть ставку на довгі шорти — такі, що ледь торкаються колін і мають злегка недбалий і невимушений вигляд. Але є одна проблема, яку найскладніше вирішити у пошуках ідеальної пари, — доволі складно визначити правильну довжину шортів.

The Row Pre-Fall 20230The Row Pre-Fall 2023

Реклама

Добра новина в цій історії полягає в тому, що дизайнери та бренди представили чимало різноманітних варіантів на вибір цього сезону. Окрім вінтажних спортивних шортів adidas, зверніть увагу на шорти Agolde у стилі 1990-х, зроблені з органічного бавовняного деніму з обшарпаними краями, шорти Our Legacy з великими кишенями та шорти Studio Nicholson з акуратним та класичним кроєм.

All-In весна-літо 20241All-In весна-літо 2024

Jil Sander весна-літо 20242Jil Sander весна-літо 2024

Dries Van Noten весна-літо 20243Dries Van Noten весна-літо 2024

Щодо стилізації довгих шортів, то цього сезону радимо наслідувати приклад моделі Ілани де Бруйн на показі Dries Van Noten весна-літо 2024, яка відкривала показ у довгих піщаних шортах і смугастому бралеті. Така комбінація речей створює легкий, але цікавий образ. Колекція Miu Miu також варта уваги, якщо шукаєте натхнення: зокрема, гляньте як стилізували препі-шорти з низькою посадкою, які були поєднані з поло, сорочками, светрами та популярними слінгбеками на маленьких підборах та кордовими сандалями.

Гортайте вниз, аби побачити деякі з найкращих довгих шортів цього сезону.

COS4COSDries Van Noten5Dries Van NotenOur Legacy6Our LegacyMiu Miu7Miu Miuadidas8adidasLou Lou Studio9Lou Lou StudioArket10ArketMarks & Spencer11Marks & SpencerMassimo Dutti12Massimo DuttiJil Sander13Jil SanderNanushka14NanushkaNili Lotan15Nili LotanStudio Nicholson16Studio NicholsonThe Row17The RowSimone Rocha18Simone RochaToteme19TotemeWeekday20Weekday

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *