Букет троянд: нова колекція Giambattista Valli Couture весна-літо 2024

За лаштунками показу GiambattistaValli увагу привертали величезні букети казкових троянд у ніжних відтінках, що квітли на боді, сукнях та спідницях. Нова кутюрна колекція бренду натхнена свіжими квітами та заспокійливою силою природи.

Giambattista Valli Couture0Giambattista Valli Couture

Реклама

Giambattista Valli Couture1Giambattista Valli Couture

Дизайнер ДжамбаттістаВаллі вважає, що кутюр римується з поняттям посилення та резонує з усім “незвичайним”. Його практика схожа на форму мистецтва, де силует створюється за допомогою драпірування, а об’єми — завдяки різноманітним тканинам та матеріалам. Колекцію відкрило ошатне боді-бюстьє. Перший образ показу був виконаний з чорного оксамиту та прикрашений білими трояндами, що обрамляли виріз. Свіжі троянди також були додані у волосся моделі, що надавало всьому образові романтичної боттічеллівської краси.

Giambattista Valli Couture2Giambattista Valli Couture

Giambattista Valli Couture3Giambattista Valli Couture

Giambattista Valli Couture4Giambattista Valli Couture

15

Серія мінісуконь була прикрашена драпіруванням з тюлю, хитромудрими тонкими складками та подовженими шлейфами. Серед великої кількості тафтового шовку блідих кольорів було також декілька видатних елементів гардероба з чорного оксамиту. Вони додали королівської драми та темної романтики до всієї колекції.

16

17

18

19

110

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *