Бренд одягу Ksenia Schnaider випустив мобільну гру-головоломку Excellent

Колаборація між IT та фешн - 10 Колаборація між IT та фешн

Колаборація між IT та фешн: бренд одягу KSENIASCHNAIDER спільно зі стартап-студією mobile first продуктів Kiss My Apps (Netpeak Group) розробили безоплатну гру для смартфонів під назвою “Excellent”.

Гра є дуже простою за своєю суттю й може стати вашим диджитал-аксесуаром на кожен день – вона стильна, проста й завжди під рукою.

“Excellent” – це гра-головоломка з блоками, що рухаються. Її суть полягає в тому, щоб перемістити блоки клітинок в одну лінію так, щоб вони зникли, а гравець отримав за це бал. Якщо ж блоки досягають вершини екрана – гра закінчується.

Дизайн гри розроблений у стилі spreadheets, адже цей робочий інструмент об’єднує нас усіх: як IT, так і фешн бізнес. І, звичайно, у фешн індустрії всі також працюють із таблицями. Тому ми й зробили це нашою фішкою в дизайні – ти граєш в таблиці. А ціль гри – дати людини можливість розвантажитися та вгамувати свої нерви, але у звичному “робочому” інтерфейсі. Уявіть, хтось може заглянути під час гри в екран людини та подумати, що вона працює. Хоча насправді в цей момент вона відпочиває, – зазначив Антон Шнайдер, співвласник та артдиректор бренду KSENIASCHNAIDER

Гра “Excellent” задумувалась й реалізована, як простий та доступний інструмент, щоб мати змогу перевести подих в робочих буднях.

Провести довгу продуктивну зустріч – відключитися й пограти в “Excellent”. Домовитися про важливу співпрацю з міжнародним клієнтом – вийти й пограти в “Excellent”. Дописати складну частину коду – сісти й пограти в “Excellent”. Тому що створюють завжди люди, які мають звичайні потреби у відпочинку й одній годині не продуктивної роботи.

Бренд одягу Ksenia Schnaider випустив мобільну гру-головоломку Excellent1 Гра “Excellent”

Компанія Kiss My Apps прийшла із запитом до бренду KSENIASCHNAIDER розробити корпоративний мерч для команди. Робити просто мерч на замовлення було менш цікаво. Тому в процесі спілкування ідея переросла в несподівану колаборацію: стартап-студія Kiss My Apps розробили мобільну гру за аналогом гри, яку полюбляє Антон Шнайдер й розвантажується від роботи завдяки їй. У результаті корпоративний мерч для Kiss My Apps також стався.

Бренд одягу Ksenia Schnaider випустив мобільну гру-головоломку Excellent2 Корпоративний мерч

Зараз гра “Excellent” доступна для iOS.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *