6 наймодніших жилетів сезону весна-літо 2024

Серед усіх зіркових речей сезону весна-літо 2024 жилет є одним з найнесподіваніших. А несподіванкою є кількість образів, у яких пропонується цей оновлений виріб, який перетворився з нестандартного на важливий елемент для створення ідеального образу. Vogue.ua зібрав 6 наймодніших жилетів поточного літа.

Короткі жилети

Petar Petrov0Petar Petrov

Реклама

Staud1Staud

Данський бренд Staud представив темно-синій total look, що складався з жилета та широких штанів з блискітками. Зі свого боку, Petar Petrov замінили класичний білий топ коротким чорним жилетом, застібнутим до верху, поєднавши його із зеленою атласною спідницею.

Довгі жилети

Gabriela Hearst2Gabriela Hearst

Bottega Veneta3Bottega Veneta

Phillip Lim4Phillip Lim

Довгий жилет — один із найцікавіших літніх елементів. Класичний костюм — найочевидніший спосіб підійти до цього одягу, особливо в монохромних образах, починаючи від чорного, як у Bottega Veneta, до масляно-жовтого, як у Phillip Lim.

Вʼязані жилети

Dries Van Noten5Dries Van Noten

Brunello Cucinelli6Brunello Cucinelli

Із зростанням популярності естетики бохо-шику вʼязаний жилет також став одним із фаворитів сезону. Здебільшого в магазині роблять ставку на принтовані комплекти з жилета та спідниці або жилета та шортів. Але на подіумі діапазон можливостей ще більший: Helmstedt поєднують богемні сукні з різнокольоровими жилетами, які регулюються за допомогою шнурівки на грудях, а Dries Van Noten показали жилети з контрастною обробкою.

Жилет як сукня

Isabel Marant7Isabel Marant

Sacai8Sacai

Dior9Dior

Подовжений жилет — ідеальний варіант, щоб замінити будь-який інший одяг. Victoria Beckham віддають перевагу довгому дизайну з чітко вираженими підплічниками, тоді як модель Sacai має більш округлі лінії, а Dior — більш плавні.

Жилет з лелітками

Stella McCartney10Stella McCartney

Ralph Lauren11Ralph Lauren

Жилети також не відмовляються від свого найбільш святкового варіанту. Дизайнери грають на контрастах, поєднуючи джинсову тканину з золотими блискітками, як Ralph Lauren або Lutz Huelle. Stella McCartney пропонують максимально бароковий варіант у поєднанні з блузою в стилі бохо та мікрошортами.

За матеріалами vogue.es.

112

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *