Вчені закликають відмовитися від туалетного паперу

Зарубіжні дослідники регулярно дивують громадськість сенсаційними відкриттями. Нещодавно експерти заявили, що туалетний папір насправді негігієнічний і взагалі небезпечний для здоров'я людини. Все тому, що цей виріб не до кінця видаляє залишки забруднень — навпаки, воно лише сприяє поширенню хвороботворних бактерій, передає Ukr.Media.

Медики сходяться на думці, що краще всього після походу в туалет використовувати біде

Як повідомляє автор книги «Велика нужда» Роуз Джордж, від туалетного паперу все ж краще відмовитися. В іншому випадку є ризик нажити інфекції сечовивідних шляхів або анальні тріщини. Натомість експерт рекомендує користуватися біде або вологими серветками для малюків.

«Ви щодня приймаєте душ, а не просто протираетесь сухим рушником. Чому ж ви тоді думаєте, що суха туалетний папір здатний очищати?» — аргументує Джордж.

Позицію жінки поділяє і гастроентеролог Парта Нанді. Доктор впевнена, що використання біде замість туалетного паперу знижує ризик розвитку геморою, який іноді провокується занадто інтенсивним тертям. Природно, біде є далеко не у всіх будинках і громадських місцях, тому лікар рекомендує завжди мати при собі вологі серветки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *