Вагітність могла вбити дівчину, але їй пощастило з подругою, яка зважилася на сурогатне материнство заради неї

Через муковісцидоз 29-річна Софі Трістрам ніколи не змогла б виносити дитину самостійно. Вагітність була б занадто ризикованою і могла спровокувати смертельну пневмонію. Діагноз Софі поставили ще у шестимісячному віці. Вона прожила із захворюванням усе життя і знала, що не зможе народити, але, вийшовши заміж, захотіла дитину ще сильніше, інформує Ukr.Media.

Пара почала збирати інформацію про сурогатне материнство, розглядаючи його як єдину можливість стати батьками. На допомогу прийшов чоловік подруги Софі, який припустив, що його дружина могла б виносити дитину замість неї. Наступного дня Емма самостійно передзвонила і сказала, що згодна спробувати. Яйцеклітини Софі запліднили біологічним матеріалом її чоловіка Бена і пересадили у матку Емми.

На щастя, ембріон прижився, і 37-річна Емма змогла доносити його до кінця терміну. Через певні обставини Софі і Бен не могли бачитися зі своєю подругою, супроводжувати її на УЗД і під час поїздок до лікаря. Еммі було досить важко. Коли вона погоджувалася на сурогатне материнство, вона розраховувала щодня бачитися з Софі і все робити разом, але залишилася з вагітністю сам на сам. Але пара підтримувала її за допомогою телефонних розмов і через відеодзвінки, а Емма надсилала майбутнім батькам папери з результатами обстеження і фотографії плоду.

Нарешті, наприкінці листопада минулого року на світ з'явився син Софі і Бена — Гаррі. Подружжю дозволили бути присутніми на пологах.

Подруги тепер називають себе "однією великою родиною". Софі без тями від сина.

"До цього дня усе здавалося нереальним, — каже вона. — А тепер я прокидаюся і бачу його прекрасну посмішку".

Софі і Бен не обмежують Емму у спілкуванні з дитиною. Вони хочуть, щоб сурогатна мама їх сина, її чоловік Пол і їх доньки назавжди стали частиною їх родини. За словами Софі, друзі зробили їй найкращий подарунок у житті, за який вона завжди буде їм вдячна.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *