Що потрібно зробити, щоб закохати в себе за кілька секунд: як працює новий тренд з Тік-Ток

Мільйон переглядів, 200 тисяч лайків, майже дві тисячі коментарів в Tiktok відео про "трикутні" наробило шуму! Цей маленький трюк з очима, за словами його творця — ключ до того, щоб людина закохалася у вас всього за чотири секунди, інформує Ukr.Media.

Швидко і просто

Про новий прийом флірту розповіла Софі Роуз Ллойд. Хочете завоювати увагу людини, яка вам подобається? Допоможе метод "трикутника"!

Ось що треба зробити:

 • Подивитися одну секунду в ліве око співрозмовника.
 • Перевести погляд на його губи, дивитись на них дві секунди.
 • Перевести погляд на праве око, затримайте його там на одну секунду.
 • Повторити цей прийом треба кілька разів протягом чотирьох хвилин.

  Софі пояснює, що трюк не буде працювати в 100% випадках — є певні обмеження.

  По-перше, його треба використовувати на людину, з якою ви знайомі — не варто намагатися провернути його з хлопцем, що сидить за сусіднім столиком.

  По-друге, ви повинні розмовляти сам на сам: якщо навколо натовп друзів, то чоловік буде постійно відволікатися на них і не помітить вашего маневру. І, звичайно ж, "креслити" трикутник треба, коли ви мовчите, а він говорить, інакше це виглядатиме лякаюче, а не кокетливо.

  Як це працює

  Ми дуже часто недооцінюємо зоровий контакт, але ж він може творити чудеса! Психолог з Університету Массачусетсу Джоан Келлерман провела експеримент: вона розбила на пари 72 випробовуваних і попросила їх дивитися один одному в очі дві хвилини.

  Учасники експерименту потім розповідали: під час "дивилок" вони відчули почуття глибокої прихильності до партнера, з яким тільки що познайомилися, а деякі навіть зізналися, що закохалися. Сімейний терапевт підтверджує: погляд очі в очі робить людей дуже привабливими один для одного. Звичайно, не варто розраховувати на магію, але зоровий контакт може розпалити полум'я з іскри — головне, щоб вона в ваших відносинах була.

  Психотерапевтка і експертка з відносин зазначає, що дуже розумно було створити "трикутник", включивши в нього губи. Перш, ніж поцілувати когось, ми завжди дивимося на них, і такий погляд є потужним сигналом, який неможливо проігнорувати: помітивши його, людина підсвідомо представляє поцілунок з вашою участю.

  Водночас експерти відзначають: чекати карколомного ефекту не варто: жодна людина не закохається в іншу тільки через рухи очей. Трюк Софі Роуз Ллойд ідеальний для інших ситуацій: використовуйте його, коли вам подобається чоловік, але ви не впевнені, що він відповідає взаємною симпатією.

  Так ви покажете співрозмовнику, що він приваблює вас, і це змусить мозок хлопця тут же змішати коктейль з гормонів гарного самопочуття — ендорфіну, серотоніну, дофаміну і окситоцину. А такі "напої" дозволяють людині розслабитися досить, щоб не боятися послати вам відповідні вібрації.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *