Саме дике реаліті-шоу про стосунки

У реаліті-шоу «Гра клонів», запущеного на британському телеканалі Channel 4, є всі шанси увійти в історію як саме дивне шоу про стосунки, передає Ukr.Media.

Звичайно, все шоу про стосунки дивні. (Хоча самі дивні — це японські шоу на тему сексу!) Сама ідея, що ти можеш знайти партнерку під прицілом камери в штучно створених декораціях — дика. Але «Гра клонів» зводить дикість в ритуал. Справа в тому, що в новому реаліті-шоу учасник повинен вибрати партнерку не, скажімо, з десяти різних дівчат, а з десяти однакових дівчат.

Отже, як працює «Гра клонів». Спочатку учасник з допомогою комп'ютерної програми відтворює зовнішність своєї ідеальної партнерки. Потім продюсери шоу шукають дівчат з такою зовнішністю по всій країні.

Коли набирається вісім практично однакових учасниць (на фото, наприклад, суцільно високі блондинки з великими грудьми), їх заселяють один будинок з тим, за чию увагу вони повинні боротися. Так, одягнені вони при цьому, теж завжди однаково. Відповідно, головному героєві шоу потрібно вибрати з восьми однакових дівчат тільки одну.

Зрозуміло, існує і зворотна гендерна схема: головна учасниця шоу вибирає партнера з восьми однакових персонажів.

Творці «Ігри клонів» стверджують, що таким чином вони продемонструють, як насправді незначна зовнішність і наскільки важливі особисті якості. «Оскільки вибирати партнерку по зовнішності нашому героєві вже не потрібно, він буде змушений заглибитися в особисті якості дівчат і вибрати ту, яка йому найбільше до душі», — пояснив один з творців шоу Девід Флінн.

Нас охоплюють суперечливі почуття. З одного боку, шоу, в якому в одній кімнаті збираються вісім сексапільних блондинок, не може бути поганим. З іншого боку, «Гра клонів» дискредитує ідею «єдиної»… Хоча ідея шоу нам подобається.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *