Програми в Google Play стали вдвічі менші і працюють стабільніше

Менше означає більше

За останні місяці розмір додатків в Google Play скоротився в середньому на 65%. А все завдяки новому формату публікації Android App Bundle і функції Dynamic Delivery. Вони дозволяють створювати безліч apk-файлів для різних конфігурацій пристроїв, щоб у них містилися тільки ті модулі, які використовуються на конкретному апараті. У результаті зменшився час скачування, команда також зафіксувала збільшення кількості установок, інформує Ukr.Media.

Завдяки добірками якісних додатків від редакції Google Play і «розумним» рекомендаціям за останній рік кількість відвідувань магазину зросла на 30%. А нові інструменти оптимізації для розробників допомогли скоротити число «падінь» додатків на 70%.

Поліпшені алгоритми розпізнавання шкідливого коду сьогодні відсівають 99% «поганих» додатків ще до того, як хто-небудь встиг їх завантажити. Правда, іноді у системи бувають серйозні промахи, тому завжди звертайте увагу на рейтинг і відгуки.

Раз – і працює

В кінці минулого року магазин запустив «моментальні» додатки, які можна випробувати без установки. Перший час функція тестувалася в обмеженому колі розробників, але в найближчі місяці компанія розширить доступність Google Play Instant.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *