Припиніть робити ці 3 речі в побуті, і заощадите чимало грошей

Буває таке, що звичайне прибирання житла займає не тільки багато часу і забирає сили, але і солідно спустошує гаманець. Але, цього можна уникнути, якщо не робити наступні три речі. Що допоможе заощадити солідну частину сімейного бюджету?

Деякі господині мало не кожен день щось перуть, при цьому використовують пральну машину. Це не зовсім правильно хоча б тому, що пральна машинка сильно зношується, і незабаром доведеться її ремонтувати або купувати нову. Також якщо в машину класти невеликий обсяг речей, вона буде гірше працювати. Це означає, що доведеться ще раз ці речі прати, тільки руками. Пральна машина "їсть" багато води, порошку і електроенергії, тому не варто прати кожен день таким чином, краще збирати по кольорах одяг і прати кількома партіями на вихідних, інформує Ukr.Media.

Миття посуду. Якщо ви користуєтеся посудомийкою, то її не потрібно завантажувати по трохи, але часто — так ви витратите багато електроенергії. Дешевше купити зайвий комплект посуду, щоб можна було завантажувати посудомийку по повній. Якщо ви миєте посуд руками, то при намилюванні закривайте кран з водою. При обполіскуванні можна використовувати холодну воду.

Що стосується побутової хімії, то при прибиранні невеликі забруднення можна відмити за допомогою звичайної води з додаванням мильного розчину. А ще, наприклад, сода прекрасно справляється з нальотом від чаю і кави.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *