Почало скрипіти нове взуття під час ходьби: що потрібно зробити

Зазвичай скрип взуття при ходьбі привертає сторонню увагу і доставляє дискомфорт. Щоб позбутися від скрипу потрібно розібратися з причинами його появи, інформує Ukr.Media.

Чому скриплять туфлі при ходьбі

Існує кілька основних причин, які здатні викликати скрип в процесі ходьби.

До основних причин появи скрипу взуття в процесі ходьби відносять:

  • Заводський брак. Це найпоширеніша причина, так як в процесі виготовлення взуття виробники можуть використовувати неякісну шкіру з низькими показниками гнучкості. При цьому майстри могли порушити технологію проклейки, що може викликати скрип.
  • Наявність скрипу сигналізує про необхідність ремонту. До причин скрипу відносять розшарування підошви, а також потрапляння піску в дрібні тріщини.
  • Неправильний догляд за взуттям. Сушка взуття на батареї або біля обігрівача, а також скупчення вологи під устілкою може викликати характерний скрип.

Якщо туфлі почали скрипіти в процесі ходьби, то є всього 3 варіанти вирішення цієї проблеми:

  • необхідно позбутися від взуття і придбати нову пару туфель;
  • рушайте в майстерню за допомогою фахівця;
  • виправте становище народними способами.

Якщо гарантійний термін ще не закінчився, то в цьому випадку необхідно спробувати обміняти невдалу пару взуття. В процесі вибору нового взуття краще відразу походити по магазину. Для вирішення цієї проблеми також можна скористатися народними засобами.

Як позбутися від скрипу туфель

Перед тим, як позбутися від цієї проблеми потрібно визначити, звідки виходить неприємний звук. Якщо почали скрипіти нутрощі взуття, то в цьому випадку потрібно скористатися наступними способами:

  • Прогрійте туфлі за допомогою фена протягом 5 хвилин.
  • Насипте під устілку трохи тальку. Його важливо рівномірно розподілити по всій поверхні.
  • Перевірте міцність прилягання устілки.

Це основні етапи, які потрібно виконати для усунення неприємного скрипу.

Змащення шкіряного взуття

Щоб позбутися від скрипу в процесі ходьби можна скористатися народними рекомендаціями. На шкіряні елементи взуття необхідно буде нанести трохи воску або вазеліну. Пом'якшити ефект також можна за допомогою касторової олії.

До інших народних способів відносять використання оліфи. Цей матеріал відмінно справляється з поставленими завданнями і здатний пом'якшити шкіру. Щоб позбутися від специфічного запаху потрібно почекати добу.

Слідкуйте за еластичністю підошви

Якщо підошва у взутті виявилася занадто твердою, то в процесі ходьби вона може видавати характерний скрип. Щоб розм'якшити підошву досить буде поставити взуття на вологу ганчірку. Також можна розігріти підошву за допомогою звичайного фена. В результаті цього підошва стане більш еластичною. Після виконання цих дій характерний скрип повинен пропасти.

Скрип взуття також може бути пов'язаний з тим, що в процесі носіння піддався деформації супінатор. Для вирішення цієї проблеми потрібно звернутися в майстерню.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *