Основні ознаки, коли чоловік хоче тебе кинути

Отже, існує п'ять основних ознак, коли чоловік швидше за все збирається з тобою розлучитися.

1. Твій телефон мовчить

Ще недавно хлопець дзвонив тобі кілька разів на тиждень або навіть кілька разів на день, а тепер дзвінки надходять все рідше і рідше. Він виправдовується тим, що зайнятий на роботі або на батьківській дачі.

Первісний викид ендорфінів та інших гормонів вичерпався, а тепер він побоюється побуту, рутини і того, що відносини зайдуть занадто далеко. Але і кинути тебе він остаточно не готовий. Тому час від часу він дзвонить, щоб переконатися, що ти ще чекаєш біля телефону.

2. Твої простирадла в ідеальному порядку

Він все рідше займається з тобою сексом. Зрозуміло, з часом частота занять сексом знижується у більшості пар, особливо які живуть разом досить тривалий час. Але якщо заняття сексом звелися практично до нуля, ймовірність, що у нього роман на стороні, висока, як ніколи.

3. Він з небажанням будує плани на майбутнє

Або в його планах немає місця для тебе. Причому зовсім необов'язково, що це плани на спільне життя. З таким же небажанням він може будувати плани на найближчу неділю — і тоді Боже збав купити два квитки в театр без його відома. Для нього спланувати заздалегідь будь-яку подію — означає приректи себе на відповідальність і визнати, що між вами дійсно існують певні відносини. А він цього боїться.

4. Він говорить про те, що йому потрібно більше свободи

Іноді така “свобода“ буває просто синонімом слова “прощай“. Але іноді чоловікові, дійсно, потрібно лише більше особистого простору. Такі хлопці, чим рідше бачать, тим більше люблять, і з поступовим розвитком більш глибоких відносин вони самі відмовляються від своєї дорогоцінної свободи.

5. Ти починаєш його дратувати

Ти раптом все робиш не так. Навіть те, що колись йому подобалося. Від колишньої зверхності не залишилося і сліду. Він від тебе просто втомився. Найчастіше хлопець свідомо починає проявляти агресію, щоб розставання не було таким болючим для дівчини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *