Найщасливіші нації світу: рейтинг країн

За даними нещодавніх соціологічних опитувань і виходячи з спеціальних баз даних, ОНН склали список 10 країн, де живуть і працюють найпозитивніші і щасливі люди. Серед критеріїв, за якими були складені ці списки, соціологи виділили такі, як: погода, природа, освіта, медицина, екологія, зарплата. Країни, які увійшли в список тих, де живуть найщасливіші люди на землі, інформує Ukr.Media.

Швеція

Швеція відома не тільки своїми засніженими Альпами, але і «Фікою», спеціальною перервою на каву. Справа в тому, що шведи роблять перерву під час роботи кожні 2 години, що допомагає їм залишатися бадьорими, позитивно налаштованими і веселими. Погодьтеся, часом невідривне сидіння біля монітора і включеність в робочі проблеми без найменшого відпочинку наводить шкоди не лише здоров'ю працівника, але і діяльності компанії, яка впроваджує такий режим. Шведи, в свою чергу, зрозуміли ідеальний механізм продуктивної роботи, забезпечуючи тим самим мотивацію і позитивний настрій співробітникам. Варто відзначити, що Швеція є одним з найбільших споживачів кави в світі.

Австралія

Австралія вважається однією з кращих країн для життя, оскільки тут не лише доброзичливі люди, але і відмінна атмосфера, з найнижчим рівнем забрудненості в світі. За статистикою австралійці найбільш привітні люди в світі, і це не дивно – все навколо постійно надихає на свіжі ідеї і знижує відсоток незадоволеності своїм життям.

Нова Зеландія

Ще однією надзвичайно щасливою країною недалеко від Австралії вважається Нова Зеландія. У чому ж секрет успіху цієї невеликої, але неймовірно красивої країни? Як стверджують дослідження, щастя і чудовий настрій місцевих жителів можливі завдяки низькому рівню забруднення природи, різноманітного тваринного світу і надихаючим пейзажам неприборканої природи. Безперечно, чим приємніше атмосфера навколо нас – тим кращий настрій.

Нідерланди

Нідерланди вважаються однією з найщасливіших країн завдяки відмінній спортивній підготовці жителів всієї країни, а особливо столиці – колоритного Амстердама. Жителі міста пишаються своїми упорядкованими велосипедними доріжками, які мінімізують стреси. Чому так? Просто згадайте свій настрій тоді, коли ви стоїте в нереально довгих заторах і спізнюєтеся на роботу. Використовуючи в якості транспорту велосипеди, така проблема відпадає сама собою.

Канада

Канада – це країна, в яку мріє переїхати більшість жителів усього світу, і це не просто так. Справа в тому, що канадці вважаються однією з найщасливіших націй завдяки чудовій природі і чисельним національним паркам. Ви тільки погляньте на фотографії тутешніх пейзажів, і вам у ту ж мить захочеться опинитися там хоча б на пару годин. А якщо всю цю пишність спостерігати кожен день? Не дивно, що таким щасливчикам, як канадці, не доводиться сумувати щодо сірих буднів.

Фінляндія

Ще одна країна, яка увійшла в список 10 найкращих у світі, – це Фінляндія. Весь секрет щастя фінів, як вони самі неодноразово стверджують, в їх дивовижній чудотворній сауні, в якій паряться всі: з мало до дорослого. Сауни у Фінляндії розташовані буквально на кожному кроці, дозволяючи виділити час для релаксу, відволікаючись від нагальних проблем і очищаючи душу й тіло.

Норвегія

Норвежці вважають свою країну однією з кращих в світі, і саме завдяки такому ставленню до життя жителі цієї північної країни вважають себе дуже щасливими людьми. Адже правда, якщо ви проживаєте саме там, де мріяли б опинитися – то про яку суму може йти мова? У Норвегії є дивовижна гора під назвою Скеля. Вважається, що ця чудотворна Скеля забирає у людей всі їхні турботи, коли вони забираються на її вершину.

Ісландія

Зі сторони Ісландія може здатися зовсім непомітною і скромною країною. Цікаво, що всі значущі державні посади країни займають представниці прекрасної статі, які відмінно організовують соціальне життя країни. Не останню роль у добробуті країни займає і унікальна природа Ісландії. Снігові пейзажі, теплі джерела і приємна атмосфера роблять життя в країні легким і приємним.

Швейцарія

Швейцарія – ще одна країна, яка сповна може називатися місцем, де живуть найщасливіші люди. І правда: там, де виробляють найкращий шоколад у світі, не можуть жити нещасні люди. Але крім шоколаду, Швейцарія відрізняється винятковою гостинністю і низьким рівнем забруднення екології. Крім усього іншого, швейцарці шалено люблять здоровий спосіб життя і повсюдно займаються різноманітними видами спорту. З цієї досить простенької причини у Швейцарії живуть люди з найнижчим рівнем ожиріння.

Данія

Найщасливішою нацією у всьому світі вважається Данія, батьківщина шекспірівського Гамлета. Проте жителі Копенгагена та інших міст Данії аж ніяк не схожі на похмурого данського принца. Данці пишаються своїм почуттям згуртованості і разючої спільності. А що ще важливо – в Данії абсолютно безкоштовна медицина, причому послуги надаються населенню на дуже хорошому рівні. Також в країні безкоштовна середня та вища освіта, яка дає жителям країни щасливий квиток в забезпечене майбутнє.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *