Можливості часнику для чищення унітазу і застосування його в побуті

Корисні властивості часнику відомі кожному, але все ж знаходяться щоразу нові способи його застосування. Його дезінфекційні властивості допоможуть очистити унітаз, вбити мікроби в приміщенні, або впоратися з іншими побутовими проблемами, інформує Ukr.Media.

Часник для чищення унітазу

Щоб будинок сяяв чистотою, а тим більше туалет, якому потрібно приділяти більше уваги через особливості застосування, можна взяти в помічники часник. Його бактерицидні властивості допоможуть вбити мікроби в унітазі. А це своєю чергою позбавить від стороннього запаху, і сантехніка засяє чистотою.

Для цього потрібно кинути в унітаз очищений зубчик часнику. Бажано на тривалий час. Наприклад, якщо вранці всі розходяться, хто на роботу, а хто до школи. Увечері залишиться унітаз помити йоржиком, і тоді не потрібні хімічні засоби. Він допомагає прибрати навіть наліт.

Використання часнику в побуті

Куди тільки часник не використовується людиною. Але він настільки широко застосовується, що йому важко знайти заміну. Ним лікуються, додають в страви, позбавляються від шкідливих комах і очищають будинок.

Нестандартне застосування часнику:

  • використовувати, щоб витягнути скалку, невидиму для ока, але сильно відчутну. На ніч до місця з скалкою прикласти зубчик часнику, і примотати його скотчем. Він вб'є мікроби, місце перестане бути запаленим, і скалка не буде заважати, або її легше стане витягнути;
  • склеїти скло або розбитий посуд. Сік часнику є прекрасним засобом для склеювання предметів такої якості;
  • вода настояна з часником підійде для поливу кімнатних квітів. Вона продезінфікує ґрунт;
  • позбутися від мозолів допоможе ванночка з часником;
  • якщо в будинку з'явилися шкідливі комахи, то потрібно кілька зубчиків часнику розчавити, і залити їх водою. Коли вона настоїться, нею протерти місця скупчення мурах, жуків, гусениць та інших неприємних "сусідів";
  • можна приготувати чистячу пасту для будинку: подрібнити кілька зубчиків часнику, і додати до них оцет і лимонний сік. Цим складом можна протирати забруднені місця на кухні, ванній і в туалеті;
  • допоможе врятуватися від комарів. Потрібно розкласти часник в місцях їх скупчення, або проникнення в будинок — на піддонниках, балконі або терасі.

Багато корисних властивостей має часник для людини, щоб підтримувати якість здоров'я, і завжди молодо виглядати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *