Який колір вибрати для стелі, щоб ваша квартира здавалася вищою

Висока стеля додає простору повітря. Завдяки їй кімната здається просторішою. Якщо ж доводиться жити у квартирі з її стандартною висотою — 2,5 м, можна використовувати різні дизайнерські прийоми, що дають змогу візуально підняти стелю. Дуже багато залежить від її кольору, інформує Ukr.Media.

Білий

Класична біла стеля — завжди хороший варіант. Білий колір має максимальну відбивну здатність, пояснюють дизайнери. Ефект можна посилити шляхом грамотного освітлення.

Темний

Багато хто боїться таких рішень, вважаючи, що темна стеля створює гнітючий настрій і візуально опускає висоту, а даремно. Насправді під час використання неяскравого складного темного кольору створюється враження, що стеля в приміщенні ніби розчиняється. Це відбувається тому, що світло, яке потрапляє на неї, поглинається.

Холодні відтінки

За законами колористики вони візуально працюють на видалення поверхні. Тобто пофарбувавши стелю в холодний відтінок (незалежно від кольору і насиченості), тим самим вийде її відсунути.

Димчастий

Складні сірі відтінки дають змогу домогтися візуального ефекту відсутності кольору, пояснюють експерти. Завдяки їм стеля немов зникає з поля сприйняття.

Колір стін

Така стеля добре розширює простір, здається вищою і доречна в приміщеннях будь-яких об'ємів. Особливо виграшними будуть світлі холодні сірі, відтінки слонової кістки, лаванди, м'яти. Але не варто обирати дуже теплу гаму: так простір візуально стиснеться.

Глянцевий

Ще один прийом, що дозволяє домогтися ілюзії високої стелі. Завдяки предметам, що відбиваються в ній, можуть виникнути найнесподіваніші ефекти, що працюють на збільшення простору. Крім того, на ній добре відбивається світло з вікон — у підсумку вони здаються вищими, а приміщення виглядає світлішим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *